Opinie o Nas

Haya Labs Collagen 500mg 90kaps

  NAJLEPSZA CENA I OPINIE Haya Labs Collagen 500mg 90kaps ZAWSZE W SKLEPIE MUSCLEPUMP.PL

0000005602
Nowy produkt
Producent:
Juz 4 Klientow Musclepump stosuje ten produkt.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 40 punktów lojalnościowych.


40,00 zł

40,00 zł za szt.
Produkt chwilowo niedostepny

Chcesz otrzymać paczkę jutro?
Jeśli złożysz zamówienie teraz, paczka jutro będzie u Ciebie!
 
Więcej informacji

WSPOMAGA FUNKCJONOWANIE ZDROWYCH STAWÓW
PRZYNOSI ULGĘ OBJAWOM ZWIĄZANYM Z REUMATOIDALNYM ZAPALENIEM STAWÓW
ZMNIEJSZA LUB USUWA BÓL Z POWODU RÓŻNYCH PROBLEMÓW STAWÓW
WSPOMAGA ODŻYWIENIE CHRZĄSTKI I KOŚCI
WSPIERA ELASTYCZNOŚĆ SKÓRY

Haya Labs Collagen 500mg

Suplement kolagenowy HAYA LABS zawiera kolagen - najpopularniejsze białko ssaków i integralny składnik tkanki łącznej w ciele. Chrząstka, ścięgna, więzadła, kości i skóra składają się głównie z kolagenu. Kolagen można znaleźć także w rogówce oka i soczewkach oka. Wraz z kolagenem keratynowym odpowiada za elastyczność skóry. Kolagen jest ważny dla rozwoju tkanek i wspomaga zdrowie naczyń krwionośnych. Jest on stosowany w różnych praktykach ortopedycznych, chirurgicznych i dentystycznych, a także w chirurgii kosmetycznej oraz jako lek w przypadku oparzeń.

Kolagen HAYA LABS zawiera hydrolizowany kolagen - zmodyfikowaną formę białka, degradowaną na mniejsze części poprzez enzymy. Pomaga to łatwo przekształcić białko w element odżywczy i może wspomagać trawienie i wchłanianie. Hydrolizowany kolagen jest bogatym źródłem odżywienia podstawowych aminokwasów, które tworzą cząsteczkę kolagenu w ciele, w tym glicynę, prolinę i hydroksyprolinę, lizynę i hydroksylizynę. Jako zhydrolizowane źródło tych grup aminowych, hydrolizowany kolagen wspomaga zdrowie wszystkich tkanek zawierających kolagen w ciele jako chrząstki, kości, ścięgna i więzadła.

Suplement diety / Środek spożywczy

Uwagi: Nie przekraczaj zalecanej dziennej porcji w ciągu dnia. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Preparat nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży i matek karmiących.

Przechowywanie: Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C. Chronić przed światłem. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania.

UWAGA OPIS AUTORSKI MUSCLEPUMP - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie MUSCLEPUMP.PL jest zabronione!

Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Cena za jeden opis naszego autorstwa wynosi 8 000 zł netto.

Napisz opinię

Haya Labs Collagen 500mg 90kaps

Haya Labs Collagen 500mg 90kaps zawiera hydrolizowany kolagen - zmodyfikowaną formę białka, degradowaną na mniejsze części poprzez enzymy. Kolagen jest ważny dla rozwoju tkanek i wspomaga zdrowie naczyń krwionośnych. Jest on stosowany w różnych praktykach ortopedycznych, chirurgicznych i dentystycznych, a także w chirurgii kosmetycznej oraz jako lek w przypadku oparzeń.

Napisz opinię

 
skład
Produkt: Haya Labs Collagen 500mg
Porcja:1 kapsułka
Ilość porcji w opakowaniu:90
Opakowanie:90 kapsułek
Zawartość:w porcjizaw:% RWS
Hydrolizowany kolagen500mg

13 innych produktów w tej samej kategorii:

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie