Opinie o Nas

Haya Labs Collagen 500mg 90kaps

  NAJLEPSZA CENA I OPINIE Haya Labs Collagen 500mg 90kaps ZAWSZE W SKLEPIE MUSCLEPUMP.PL

0000005602
Nowy produkt
Producent:
Juz 4 Klientow Musclepump stosuje ten produkt.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 40 punktów lojalnościowych.


40,00 zł

- +

40,00 zł za szt.

Chcesz otrzymać paczkę jutro?
Jeśli złożysz zamówienie teraz, paczka jutro będzie u Ciebie!
 
Więcej informacji

WSPOMAGA FUNKCJONOWANIE ZDROWYCH STAWÓW
PRZYNOSI ULGĘ OBJAWOM ZWIĄZANYM Z REUMATOIDALNYM ZAPALENIEM STAWÓW
ZMNIEJSZA LUB USUWA BÓL Z POWODU RÓŻNYCH PROBLEMÓW STAWÓW
WSPOMAGA ODŻYWIENIE CHRZĄSTKI I KOŚCI
WSPIERA ELASTYCZNOŚĆ SKÓRY

Haya Labs Collagen 500mg

Suplement kolagenowy HAYA LABS zawiera kolagen - najpopularniejsze białko ssaków i integralny składnik tkanki łącznej w ciele. Chrząstka, ścięgna, więzadła, kości i skóra składają się głównie z kolagenu. Kolagen można znaleźć także w rogówce oka i soczewkach oka. Wraz z kolagenem keratynowym odpowiada za elastyczność skóry. Kolagen jest ważny dla rozwoju tkanek i wspomaga zdrowie naczyń krwionośnych. Jest on stosowany w różnych praktykach ortopedycznych, chirurgicznych i dentystycznych, a także w chirurgii kosmetycznej oraz jako lek w przypadku oparzeń.

Kolagen HAYA LABS zawiera hydrolizowany kolagen - zmodyfikowaną formę białka, degradowaną na mniejsze części poprzez enzymy. Pomaga to łatwo przekształcić białko w element odżywczy i może wspomagać trawienie i wchłanianie. Hydrolizowany kolagen jest bogatym źródłem odżywienia podstawowych aminokwasów, które tworzą cząsteczkę kolagenu w ciele, w tym glicynę, prolinę i hydroksyprolinę, lizynę i hydroksylizynę. Jako zhydrolizowane źródło tych grup aminowych, hydrolizowany kolagen wspomaga zdrowie wszystkich tkanek zawierających kolagen w ciele jako chrząstki, kości, ścięgna i więzadła.

Suplement diety / Środek spożywczy

Uwagi: Nie przekraczaj zalecanej dziennej porcji w ciągu dnia. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Preparat nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży i matek karmiących.

Przechowywanie: Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C. Chronić przed światłem. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania.

UWAGA OPIS AUTORSKI MUSCLEPUMP - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie MUSCLEPUMP.PL jest zabronione!

Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Cena za jeden opis naszego autorstwa wynosi 8 000 zł netto.

Napisz opinię

Haya Labs Collagen 500mg 90kaps

Haya Labs Collagen 500mg 90kaps zawiera hydrolizowany kolagen - zmodyfikowaną formę białka, degradowaną na mniejsze części poprzez enzymy. Kolagen jest ważny dla rozwoju tkanek i wspomaga zdrowie naczyń krwionośnych. Jest on stosowany w różnych praktykach ortopedycznych, chirurgicznych i dentystycznych, a także w chirurgii kosmetycznej oraz jako lek w przypadku oparzeń.

Napisz opinię

 
skład
Produkt: Haya Labs Collagen 500mg
Porcja:1 kapsułka
Ilość porcji w opakowaniu:90
Opakowanie:90 kapsułek
Zawartość:w porcjizaw:% RWS
Hydrolizowany kolagen500mg

6 innych produktów w tej samej kategorii:

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie