Opinie o Nas

GENIUS IBURN 90kaps

  NAJLEPSZA CENA I OPINIE GENIUS IBURN 90kaps ZAWSZE W SKLEPIE MUSCLEPUMP.PL

Nowy produkt

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 79 punktów lojalnościowych.


79,00 zł

Produkt chwilowo niedostepny

Najbliższa wysyłka już
Jutro 14:00
 
Więcej informacji

✓ MOŻE NASILIĆ TERMOGENEZĘ I SPALANIE TŁUSZCZY
✓ WSPOMAGA PRZEMIANY METABOLICZNE 
✓ PRZYCZYNIA SIĘ DO WYSOKIEJ WYDOLNOŚCI WYSIŁKOWEJ

✓ MOŻE HAMOWAĆ APETYT

Genius Nutrition IBurn

Genius™ iBurn™ to silny termogeniczny suplement nowej generacji, stworzony do spalania tłuszczu. Jest to trafiony efekt badań Zespołu Badawczo-Rozwojowego Genius Nutrition™. iBurn™ jest unikalną i rewolucyjną formułą, która doskonale sprawdza się na każdej osobie, dzięki dużemu potencjałowi do zwiększania tempa metabolizmu, co może znacznie ułatwić spalanie tłuszczu w organizmie oraz nasilić wykorzystanie tłuszczów jako źródło energii. iBurn™ pomaga wyeliminować zmęczenie, tłumić apetyt, zwiększać wytrzymałość. Zawiera składniki pobudzające organizm, dzięki czemu może powodować duży zastrzyk energii, który poprowadzi Cię przez intensywne treningi.
iBurn ™ został stworzony z 15 komponentów - wszystkie mają różne właściwości i mechanizmy działania oraz zostały połączone, aby wzajemnie się uzupełniać.

Suplement diety / Środek spożywczy

Uwagi: Nie przekraczaj zalecanej dziennej porcji w ciągu dnia. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Preparat nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży i matek karmiących.

Przechowywanie: Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C. Chronić przed światłem. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania.

UWAGA OPIS AUTORSKI MUSCLEPUMP - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie MUSCLEPUMP.PL jest zabronione!

Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Cena za jeden opis naszego autorstwa wynosi 8 000 zł netto.

Napisz opinię

GENIUS IBURN 90kaps

Genius™ iBurn™ to silny termogeniczny suplement nowej generacji, stworzony do spalania tłuszczu. Genius Nutrition™. iBurn™ jest unikalną i rewolucyjną formułą, która doskonale sprawdza się na każdej osobie, dzięki dużemu potencjałowi do zwiększania tempa metabolizmu, co może znacznie ułatwić spalanie tłuszczu w organizmie oraz nasilić wykorzystanie tłuszczów jako źródło energii.

Napisz opinię

    30 innych produktów w tej samej kategorii:

    No products

    To be determined Dostawa
    0,00 zł Razem

    Realizuj zamówienie