Opinie o Nas

BioTech Multi Hypotonic Drink 1000ml

  NAJLEPSZA CENA I OPINIE BioTech Multi Hypotonic Drink 1000ml ZAWSZE W SKLEPIE MUSCLEPUMP.PL

Nowy produkt
Producent:
Juz 1 Klientow Musclepump stosuje ten produkt.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 49 punktów lojalnościowych.


49,90 zł

- +

49,90 zł za szt.

Chcesz otrzymać paczkę jutro?
Jeśli złożysz zamówienie teraz, paczka jutro będzie u Ciebie!
 
Więcej informacji

SZYBKIE UZUPEŁNIENIE WĘGLOWODANÓW PODCZAS WYSIŁKU FIZYCZNEGO
REWELACYJNY NAPÓJ HIPOTONICZNY
UZUPEŁNIA NIEZBĘDNYCH WITAMIN I MINERAŁÓW UTRACONYCH W CZASIE TRENINGU
WSPOMAGA METABOLIM TŁUSZCZU
DOSTARCZA CUKRU O WYSOKIM INDEKSIE GLIKEMICZNYM

BioTech Multi Hypotonic Drink

BioTech Multi Hypotonic Drink to wysokiej jakości skoncntrowany płyn do przygotowania napojów hipotonicznych, który ma na celu uzupełnienie wszystkich straconych witamin i minerałów podczas ciężkiego wysiłky fizycznego oraz dodanie energi do dalszego działania.

Osmolalność płynu hipotonicznego waha się w granicach 200 – 250 mmol/kg, zawierając tym samym 2-4g węglowodanów na 100 ml płynu. Choć napoje hipotoniczne posiadają najniższy poziom cukrów w stosunku do innych napojów to najszybciej uzupełniają płyny w organizmie. Oprócz wody zawierać mogą dodatkowo podwyższoną zawartość sodu i potasu w celu przyspieszenia rehydratacji.

Hypotonic od firmy Biotech posiada rewelacyjny smak i jest bardzo wydajny. Jedna butelka Multi Hypotonic Drink wystarczy na 65 litrów napoju hipotonicznego!

Suplement diety / Środek spożywczy

Uwagi: Nie przekraczaj zalecanej dziennej porcji w ciągu dnia. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Preparat nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży i matek karmiących.

Przechowywanie: Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C. Chronić przed światłem. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania.

UWAGA OPIS AUTORSKI MUSCLEPUMP - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie MUSCLEPUMP.PL jest zabronione!

Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Cena za jeden opis naszego autorstwa wynosi 8 000 zł netto.

Napisz opinię

BioTech Multi Hypotonic Drink 1000ml

BioTech Multi Hypotonic Drink 1000ml to płyn do przygotowania napojów hipotonicznych, które uzupełniają wszystkie ważne witaminy i minerały oraz węlowodany w trakcie treningu. Świetnie nawadniają organizm oraz dodają energi do dalszego działania na treningu.

Napisz opinię

    9 innych produktów w tej samej kategorii:

    No products

    To be determined Dostawa
    0,00 zł Razem

    Realizuj zamówienie