Opinie o Nas

WITAMINY I MINERAŁY 

Witaminy i minerały sprawiają, że ludzki organizm działa prawidłowo. Chociaż są one dostarczane z pokarmów, które jesz codziennie, większość z nich niestety nie trafia do naszego organizmu, chociażby z tego powodu że w dzisiejszych czasach żywność jest mocno przetworzona i pozbawiona witamin oraz minerałów - na szczęście na ratunek przychodzą suplementy diety.

W naszym sklepie z suplementami diety znajdziesz nie tylko witaminy dla sportowców, posiadamy pełną ofertę witamin dla dzieci, kobiet, mężczyzn i osób starszych tylko renomowanych firm, takich jak Now Foods, Olimp, Swanson, Solgar i wiele innych.

W czym pomagają nam witaminy?

Wzmacniają nasz układ odpornościowy, wspierają normalny wzrost i rozwój oraz pomagają komórkom i organom wykonywać swoją pracę. Na przykład prawdopodobnie słyszałeś, że marchew jest dobra dla twoich oczu. To prawda! Marchew jest pełna substancji zwanych karotenoidami, które przekształcają twoje ciało w witaminę A, która pomaga zapobiegać problemom z oczami.

Kolejna witamina, witamina K, pomaga w krzepnięciu krwi (tak, że skaleczenia i zadrapania szybko zatrzymują krwawienie). Znajdziesz witaminę K w zielonych warzywach liściastych, brokułach i soi. A żeby mieć mocne kości, musisz jeść pokarmy, takie jak mleko, jogurt i zielone warzywa liściaste, które są bogate w wapń mineralny.

TOP 10 "WITAMINY I MINERAŁY"

Produkty najczesciej wybierane przez naszych klientow.

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie