Opinie o Nas

Solgar Natural Vitamin K2 MK-7 100 mcg 50 vcaps

  NAJLEPSZA CENA I OPINIE Solgar Natural Vitamin K2 MK-7 100 mcg 50 vcaps ZAWSZE W SKLEPIE MUSCLEPUMP.PL

0000007156
Nowy produkt
Producent:
Forma: Kapsułki
Juz 161 Klientow Musclepump stosuje ten produkt.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 98 punktów lojalnościowych.


98,00 zł

- +

98,00 zł za szt.

Najbliższa wysyłka już
poniedziałek, 21.09.2020 15:00
 
Więcej informacji

WITAMINA K2 POD POSTACIĄ BIODOSTĘPNĄ FORMY MK7
W JEDNEJ KAPSUŁCE ZNAJDZIESZ 100MCG WITAMINY K2 MK-7
POZYSKIWANA Z NATURALNEJ FERMENTOWANEJ SOI NATTO
ZAPOBIEGA CHOROBOM UKŁADU SERCOWO-NACZYNIOWEGO
WZMACNIA KOŚCI I ZĘBY

Solgar Witamina K2 MK-7

Witamina K2 jest jednym z trzech głównych związków, który kryje się pod pojęciem "witamina K". Pozostałe to witamina K1 (fitomenadion) i K3 (menadion). Ze względu na różnice w budowie chemicznej witaminy te cechują się zupełnie inną aktywnością biologiczną, skutecznością i biodostępnością, wpływając na ich funkcjonowanie w organizmie. Jednak witamina K2 jest do 6 razy bardziej biodostępna niż witamina K1, i pozostaje aktywna w organizmie przez dłuższy czas. Witamina K2, czyli forma najbardziej pożądana, jest wykorzystywana przez wątrobę i redystrybuowana przez krew w całym organizmie przez co, K2 jest łatwo dostępna dla tkanek pozawątrobowych, takich jak kości i ściany naczyń krwionośnych.

Witamina K2 posiada dwa rodzaje: MK4 i MK7, które odpowiadają w organizmie za to samo. Pierwsza z nich produkowana jest w tkankach zwierzęcych i jej głównym źródłem są mięso, żółtka jaj i masło. Natomiast wersja MK7 powstaje pod wpływem bakterii i jest zdecydowanie trwalsza niż wersja MK4, a dodatkowo jej poziom jest dłużej utrzymywany we krwi.

Witamina K pomaga utrzymać równowagę wapnia w organizmie, co wpływa na bardzo wiele czynników w naszych organizmie, od stanu zdrowia tętnic po gęstość kości. Ale trudno jest uzyskać wystarczającą ilość witaminy K z pożywienia. Dlatego warto sięgnąć po suplement diety Solgar Natural Vitamin K2 MK-7.

Witamina K2:

- słynie ze swej roli, jaką odgrywa w krzepnięciu krwi i utrzy­maniu kości w dobrym stanie.
- charakteryzuje wyjątkowa biodostępność i większa ak­tywność w organizmie.
- występuje przede wszystkim w fermentowanych produk­tach spożywczych, takich jak natto – tradycyjnej potrawie japońskiej otrzymanej z fermentowanej soi.
- może zapobiec osteoporozie
- jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania układu kostnego
- może zapobiec chorobom układu krążenia

Suplement diety / Środek spożywczy

Uwagi: Nie przekraczaj zalecanej dziennej porcji w ciągu dnia. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Preparat nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży i matek karmiących.

Przechowywanie: Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C. Chronić przed światłem. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania.

UWAGA OPIS AUTORSKI MUSCLEPUMP - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie MUSCLEPUMP.PL jest zabronione!

Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Cena za jeden opis naszego autorstwa wynosi 8 000 zł netto.

 
Opis
Forma:Kapsułki

Napisz opinię

Solgar Natural Vitamin K2 MK-7 100 mcg 50 vcaps

Solgar Natural Vitamin K2 MK-7 100 mcg 50 kapsułek wegetariańskich suplement zawierający witaminę k2 pod najlepsza biodostępną postacią MK-7. W jednej kapsułce znajdziesz 100mcg witaminy k2 mk-7. Witamina K pomaga utrzymać równowagę wapnia w organizmie, co wpływa na bardzo wiele czynników w naszych organiźmie, od stanu zdrowia tętnic po gęstość kości.

Napisz opinię

 
skład
Produkt:Solgar Natural Vitamin K2 MK-7 100mcg
Porcja:1 kapsułka wegetariańska
Ilość porcji w opakowaniu:50
Opakowanie:50 kapsułek wegetariańskich
Zawartość:w porcji: 1 kapsułcezawartość:RWS%*
Witamina K2 (menachinon-7)100 µg133%
Wapń115 mg14%
Składniki: substancje wypełniające: fosforany wapnia, celuloza; substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu.

* % Referencyjna wartość spożycia

30 innych produktów w tej samej kategorii:

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie