Opinie o Nas

Marka Tygodnia - SWANSON - 5% rabatu KOD: SWANSON5 Jeszcze tylko:

PAMIĘĆ I KONCENTRACJA 

Bez względu na to czy prowadzimy aktywny tryb życia (choć w tym przypadku w szczególności), niezmiernie ważne jest, by dostarczyć organizmowi najważniejszych składników odżywczych, a także witamin i minerałów niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania. W przypadku prowadzenia aktywnego trybu życia czy to pod względem fizycznym, czy psychicznym, w sytuacji uprawiania sportu rekreacyjnie, a przede wszystkim zawodowo, trzeba liczyć się z dodatkowymi obciążeniami organizmu, oddziałującymi nie tylko na nasz stan fizyczny, ale też psychiczny: ograniczone zdolności koncentracji i pogorszoną pamięć. Tutaj na pomoc przychodzą suplementy usprawniające pamięć i koncentrację.

Korzyści płynące ze stosowania suplementów na pamięć i koncentracja

Każdy z nas znajduje się czasem w takiej sytuacji życiowej, w której jego organizm jest przemęczony: nie ma czasu na sen, odpowiednią regenerację, jest narażony na długotrwały i silny stres albo po prostu potrzebuje poprawić swoje zdolności koncentracyjne i pamięciowe przed ważnym egzaminem lub rozmową kwalifikacyjną. Aby przejść przez takie trudne momenty bez szkody dla zdrowia i jednocześnie w dobrej kondycji, niezmiernie pomocne jest stosowanie suplementów, które w swym składzie posiadają substancje chemiczne przede wszystkim pochodzenia roślinnego, wspomagające funkcje naszego umysłu.

Skład suplementów

Suplementy na pamięć i koncentrację to produkty oparte w dużej mierze na naturalnych składnikach pochodzenia roślinnego, m.in. na żeń-szeniu, guaranie, ashwaganda, różeńcu górskim, wąkrotce azjatyckiej czy korzeniu Maca. Gatunki te charakteryzują się wyjątkowym działaniem wspomagających pracę mózgu, ale także pomagają w powrocie do równowagi psychicznej po stresującym okresie, działają odprężająco i energetyzująco. Szczególne znaczenie w tych ostatnich ma guarana bogata w kofeinę, a także suplementy zawierające czystą kofeinę.

Suplementy wspomagające pamięć i koncentrację to także produkty zawierające w swym składzie aminokwasy i inne związki chemiczne kluczowe dla właściwego funkcjonowania naszego organizmu, w tym biorące udział w wielu procesach fizjologicznych, odpowiadających za sprawność psychiczną i fizyczną. To również substancje o działaniu antyoksydacyjnym i wzmacniającym działanie systemu immunologicznego, co przekłada się na lepsze zdolności umysłowe oraz samopoczucie.

Dlaczego warto stosować suplementy wspomagające pamięć i koncentrację

W dzisiejszych czasach, kiedy żywność oferowana w sklepach jest silnie przetworzona, niezwykle utrudnione jest dostarczenie organizmowi wszystkich niezbędnych składników odżywczych, pozwalających wydajnie funkcjonować i czuć się dobrze. Dlatego spożywanie suplementów jest wręcz nieodzownym elementem diety każdego człowieka, zwłaszcza zaś osób, które narażają swój organizm na utratę homeostazy, czyli żyjących aktywnie (z chęci bądź konieczności). Tutaj na pomoc przychodzą właśnie suplementy usprawniające pamięć i koncentrację, które są swego rodzaju dopełnieniem w treningu, a także wsparciem w życiu codziennym.

TOP 10 "PAMIĘĆ I KONCENTRACJA"

Produkty najczesciej wybierane przez naszych klientow.
 • NOW FOODS MACA 500mg 100 VCAPS
  Now Foods
  25,89 zł 83 W magazynie
  NOW MACA 500mg 100 VCAPS to najlepszej jakości suplement zawierający w swoim składzie ekstrakt z korzenia maca. Korzeń maca dostarcza organizmowi naturalnych aminokwasów, fitohormonów, witamin i minerałów. Korzeń maca jest niezastąpionym środkiem, jeśli chodzi o zwalczanie przewlekłego zmęczenia.
 • NOW FOODS MACA 500mg 250 VCAPS
  Now Foods
  63,80 zł 17 W magazynie
  NOW MACA 500mg 250 VCAPS to najlepszej jakości suplement zawierający w swoim składzie ekstrakt z korzenia maca. Korzeń maca dostarcza organizmowi naturalnych aminokwasów, fitohormonów, witamin i minerałów. Korzeń maca jest niezastąpionym środkiem, jeśli chodzi o zwalczanie przewlekłego zmęczenia.
 • Swanson Gotu Kola 435mg 60kaps
  Swanson
  9,65 zł 1 W magazynie
  Swanson Premium Gotu Kola 435mg - 60kaps. jest ziołowym stymulatorem mózgu i ciała. Wąkrotka azjatycka, bo taka jest polska nazwa zmiejsza bóle głowy, regeneruje organizm podczas gorączki, polepsza pamięć, nieweluje zmęczenie i depresje oraz pomaga w zaburzeniach snu.
 • Pure Uridine 60caps
  Pure Labs
  69,00 zł 2 W magazynie
  Pure Uridine to suplement zawierający urydynę. Urydyna jest składnikiem RNA, który ma pozytywne właściwości zdrowotne u ludzi. Polepsza funkcje mózgu oraz łagodzić problemy psychiczne jak i również zmniejsza ból czy też ochrania serce, łagodzi stany napięcia emocjonalnego, pomaga w odprężeniu.
 • Haya Labs Huperzine A 98%...
  Haya Labs
  59,00 zł 1 W magazynie
  Haya Labs Huperzine A 98% Extract 200mcg 90caps
 • Life Extension DMAE Bitarate...
  Life Extension
  79,00 zł 1 W magazynie
  Life Extension DMAE Bitarate to suplement zawierajacy DMAE (dimetyloaminoetanol). Ten składnik jest stosowany do poprawy stanu psychicznego, skupienia, koncentracji i pamięci. Polecany jest zawodowym sportowcą chcącym poprawić skupienie i czujność na zawodach, studentą na zwiększenie koncentracji podczas nauki lub egzaminu, oraz osobą pragnącą polepszyć...
 • Life Extension Ginkgo Biloba...
  Life Extension
  239,00 zł 2 W magazynie
  Life Extension Ginkgo Biloba 120mg 365vcaps to suplement diety w skład którego wchodzi najwyższej jakości wyciąg z liści Ginkgo biloba, standaryzowany na zawartość minimum 24% glikozydów flawonowych i 6% laktonów terpenowych.
 • Pure Peruvian Maca 500mg 120caps
  Pure Labs
  47,00 zł 5 W magazynie
  Pure Peruvian Maca 500mg 120caps
 • Pure L-Theanine 500mg 120caps
  Pure Labs
  69,00 zł 2 W magazynie
  Pure L-Theanine 500mg 120caps
 • RAW Gotu Kola Extract 100g
  RAW
  69,00 zł 3 W magazynie
  RAW Gotu Kola Extract 100g to suplement diety w proszku zawierający naturalne zioło adaptogenne Gotu Kola w postaci proszku, cechującej się bardzo wysoką przyswajalnością. Nie zawiera cukrów, sztucznych słodzików, barwników ani konserwantów.
 • RAW Bacopa Monnieri 250g
  RAW
  79,00 zł 3 W magazynie
  RAW Bacopa Monnieri 250g
 • RAW Alpha GP 250mg 120Caps
  RAW
  99,00 zł 2 W magazynie
  RAW Alpha GP 250mg 120Caps
 • RAW Ashwagandha 500mg 120caps
  RAW
  59,00 zł 4 W magazynie
  RAW Ashwagandha 500mg 120caps
 • RAW N-Acetyl-L-Tyrosine 300mg...
  55,00 zł 3 W magazynie
  RAW N-Acetyl-L-Tyrosine 300mg 120caps
 • RAW Gotu Kola Extract 500mg 120cap
  RAW
  45,00 zł 3 W magazynie
  RAW Gotu Kola Extract 500mg 120caps
 • RAW Siberian Ginseng Extract...
  RAW
  50,00 zł 2 W magazynie
  RAW Siberian Ginseng Extract 500mg 120caps

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie