Opinie o Nas

Lab One Enzymes Shot 60kapsułek

  NAJLEPSZA CENA I OPINIE Lab One Enzymes Shot 60kapsułek ZAWSZE W SKLEPIE MUSCLEPUMP.PL

0000008444
Nowy produkt
Producent:
Forma: Kapsułki
Juz 3 Klientow Musclepump stosuje ten produkt.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 84 punktów lojalnościowych.


84,00 zł

- +

84,00 zł za szt.

Najbliższa wysyłka już
Jutro 14:00
 
Więcej informacji

 ZDROWIE I WITALNOŚĆ W NAJLEPSZYM WYDANIU GWARANTOWANE PRZEZ POLSKĄ FIRMĘ LAB ONE 
✓ ZAWIERA AŻ 10 RÓŻNYCH ENZYMÓW TRAWIENNYCH 
WSPIERA PRAWIDŁOWE FUNKCJONOWANIE UKŁADU POKARMOWEGO 
WSPOMAGA TRAWIENIE LAKTOZY 
WSPIERA WYDAJNIEJSZE TRAWIENIE SPOŻYWANYCH PRODUKTÓW 
ELIMINUJE WZDĘCIA LUB ZGAGĘ 
✓ POPRAWA PROCESU TRAWIENIA I WCHŁANIANIA SKŁADNIKÓW ODŻYWCZYCH

Lab One Enzymes Shot 

Lab One Enzymes SHOT  jest złożonym suplementem diety, w skład którego wchodzi unikalna mieszanka 10 starannie wyselekcjonowanych enzymów trawiennych wspierających prawidłowe funkcjonowanie układu pokarmowego.

Enzymy wspomagają przemianę materii w naszym organizmie, są katalizatorami przemian biochemicznych w nim zachodzących. „Pracują” również wtedy, gdy przykładowo z soku winogron robi się wino, a z mleka ser. W ludzkim ciele pełnią wiele różnorakich funkcji, a bez ich udziału nic nie przebiegałoby w nim prawidłowo, podobnie jak bez witamin, minerałów czy innych substancji witalnych.

Enzymy jakie znajdują się w tym suplemencie to: 

Bromelina - posiada działanie przeciwzapalne i przeciwbólowe a także przyczynia się do zmniejszenia opuchlizny.
Ułatwia też przyswajanie wszystkich składników pokarmowych (rozkłada tłuszcze, odpowiada za trawienie białek i cukrów)i rozpuszczanie istniejących skrzepów, a także zapobiega tworzeniu się nowych.

Amylaza - to enzym rozkładający wielocukry (np. skrobię) na cukry proste, które następnie są wchłaniane z przewodu pokarmowego. Enzym ten wytwarzany jest przez ślinianki, trzustkę, gruczoł mleczny, jajniki oraz jądra. Najważniejszymi narządami wydalania amylazy z ustroju są nerki i przewód pokarmowy.

Papaina to związek, który coraz częściej wykorzystywany jest między innymi w dzisiejszej medycynie sportowej. Należy ona do rodziny pokrewnych białek o naprawdę szerokim spektrum działania, w tym enzymów wykazujących aktywność proteolityczną (endo- oraz egzopeptydaz). Enzymy proteolityczne biorą udział w poprawnym przebiegu wielu ważnych procesów życiowych. Ich głównym zadaniem jest katalizowanie reakcji rozkładania wiązań peptydowych pomiędzy aminokwasami tworzącymi łańcuchy peptydowe.

Lipaza - jest podstawowym enzymem produkowanym w zewnątrzywydzielniczej części trzustki (zaraz obok amylazy i elastazy) i wydzielanym w tzw. soku trzustkowym. Wszystkie enzymy trzustkowe trafiają do dwunastnicy i tam pomagają w trawieniu substancji odżywczych. 

Laktaza - to dietetyczny środek spożywczy, który wspomaga proces trawienia mleka. Powoduje rozkład laktozy na łatwiej przyswajalnej dla organizmu formy, dzięki czemu zapobiega dolegliwościom ze strony przewodu pokarmowego.

Celuloza - jest składnikiem większości roślin. To bezzapachowy, bezsmakowy i nierozpuszczalny w wodzie związek organiczny. Jest rodzajem błonnika. 

Galaktozydaza - pochodzi z grzyba kropidlaka czarnego, potocznie nazywanego czarną pleśnią. Pomaga w absorpcji złożonych węglowodanów w żywności, zmniejszając procesy fermentacji i unikając produkcji gazu.

Proteaza -  reguluje liczne procesy fizjologiczne poprzez kontrolę aktywacji, syntezy oraz degradacji białek.

Suplement diety / Środek spożywczy

Uwagi: Nie przekraczaj zalecanej dziennej porcji w ciągu dnia. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Preparat nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży i matek karmiących.

Przechowywanie: Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C. Chronić przed światłem. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania.

UWAGA OPIS AUTORSKI MUSCLEPUMP - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie MUSCLEPUMP.PL jest zabronione!

Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Cena za jeden opis naszego autorstwa wynosi 8 000 zł netto.

 
Opis
Forma:Kapsułki

Napisz opinię

Lab One Enzymes Shot 60kapsułek

Lab One Enzymes Shot 60kapsułek

Napisz opinię

 
skład

Produkt:Lab One Enxymes Shot
Wielkość opakowania:60 kapsułek
Porcja jednorazowa:3 kapsułka
Ilość porcji w opakowaniu:20
Wartość odżywcza:w porcji:zawartośćRWS%
Bromelaina360000 PU---
Papaina 90000 PU---
Proteaza (4.5)19800 HUT---

Alfa-amylaza

18000 SKB---

Laktaza

2100 ALU---

Celulaza 

960 CU---

Lipaza

930 FIP---

Galaktozydaza alfa

72 GAL---
Glukoamylaza27 AGU---
Proteaza (3.0)18 SAPU---
Składniki: α-amylaza (glukanohydrolaza 1,4-α-D-glukanu (Pochodzenie: Aspergillus oryzae); Proteaza (4.5) (Pochodzenie: Bacillus licheniformis); Proteaza (3.0) (Pochodzenie: Aspergillus oryzae); substancja przeciwzbrylająca – sole magnezowe kwasów tłuszczowych; Lipaza (Acylohydrolaza triacyloglicerolu) (Pochodzenie: Aspergillus oryzae); Papaina (Pochodzenie: Sok mleczny z Carica papaya L); Bromelaina (Pochodzenie: Łodyga: Ananas comosus L.); Laktaza (Galaktohydrolaza β-D-galaktozydu) (Pochodzenie: Aspergillus oryzae); Glukoamylaza (amyloglukozydaza) (Pochodzenie: Aspergillus niger); Celulaza (4-glukanohydrolaza 4-(1,3;1,4)-β-D-glukanu) (Pochodzenie: Trichoderma reesei); α-Galaktozydaza (Galaktohydrolaza α-D-galaktozydu) (Pochodzenie: Aspergillus niger); otoczka kapsułki (hydroksypropylometyloceluloza.

*RWS - referencyjna dzienna wartość spożycia

30 innych produktów w tej samej kategorii:

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie