Opinie o Nas

Vitacolloids Srebro Koloidalne AG 25ppm 300ml Niejonowe

  NAJLEPSZA CENA I OPINIE Vitacolloids Srebro Koloidalne AG 25ppm 300ml Niejonowe ZAWSZE W SKLEPIE MUSCLEPUMP.PL

0000007611
Nowy produkt
Producent:
Forma: Płyn
Juz 10584 Klientow Musclepump stosuje ten produkt.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 49 punktów lojalnościowych.


49,97 zł

- +

49,97 zł za szt.

Najbliższa wysyłka już
poniedziałek, 20.05.2024 14:00
 
Więcej informacji

 SREBRO KOLOIDALNE FIRMY VITACOLLOIDS JEST PRODUKOWANE W PROCESACH FIZYCZNYCH CO POZWALA UZYSKAĆ NIEJONOWE NANO-KRYSTALICZNE CZĄSTECZKI. CZĄSTECZKI TE SĄ ABSOLUTNIE CZYSTE
 WYKAZUJĄ NAJWYŻSZĄ EFEKTYWNOŚĆ PRZY NAJNIŻSZEJ MASIE 
 DZIAŁANIE ICH JEST DŁUŻSZE NIŻ INNYCH KOLOIDÓW
ODKAŻA RÓŻNEGO RODZAJU USZKODZENIA SKÓRY, TJ. SKALECZENIA, ZADRAPANIA, OPARZENIA
POSIADA DZIAŁANIE ANTYBAKTERYJNE, PRZECIWWIRUSOWE ORAZ PRZECIWZAPALNE
✓ PROCES PRODUKCJI KOLOIDÓW VITACOLLOIDS JEST EKONOMICZNY I EKOLOGICZNY
ZACHOWUJE SPRAWNE FUNKCJONOWANIE ORGANIZMU 

Vitacolloids Srebro Koloidalne Niejonowe 300ml

Vitacolloids Srebro Koloidalne to absolutny bestseller tej firmy o szerokim spektrum zastosowań. Niejonowe nano srebro koloidalne zostało wykonane w opakowaniu szklanym farmaceutycznym 300 ml.

Firma Vitacolloids wprowadziła kształt nano cząsteczki czyli rzeczywista maksymalna powierzchnia czynna. To chyba pierwsza i najważniejsza różnica pomiędzy produktami Vitacolloids a innymi koloidami srebra czy złota dostępnymi na rynku. 

Srebro koloidalne w płynie posiada szerokie spektrum zastosowań. Struktura płatkowa tego koloidu sprawia, że jest to produkt o najwyższej możliwej powierzchni czynnej w każdej koncentracji.

Niechemiczne nano-srebro koloidalne nie ciemnieje pod wpływem działania światła, czyli nie utlenia się. Jest to bardzo ważny dowód na chemiczną odporność nano-koloidów.

Srebro koloidalne jest preparatem, który zawiera mikroskopijne cząsteczki srebra zmieszane z dejonizowaną wodą. Tego typu substancja wykazuje szereg właściwości. 

Srebro koloidalne jest w stanie zwalczać wiele groźnych patogenów – oraz zapobiegać przedwczesnemu ich namnażaniu (pierwiastek ten wykazuje działanie przeciwwirusowe, przeciwgrzybicze oraz antybakteryjne). Z tego powodu można wykorzystywać je np. do leczenia ran. Srebro zapobiega również powstawaniu blizn.

Srebro koloidalne wykorzystywane jest przede wszystkim w okulistyce i dermatologii. Można stosować zewnętrznie, w przypadku uciążliwych zmian skórnych, jak i wewnętrznie. 

Nano-srebro koloidalne jest:

- nieinwazyjne (z wyłączeniem osób uczulonych na srebro),

- bezwonne - ważne dla osób uczulonych na zapachy,

- czyste chemicznie, nie wywołuje podrażnień

- nie wywołuje pieczenia skóry

Produkt nie jest do spożycia !!! 

Suplement diety / Środek spożywczy

Uwagi: Nie przekraczaj zalecanej dziennej porcji w ciągu dnia. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Preparat nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży i matek karmiących.

Przechowywanie: Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C. Chronić przed światłem. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania.

UWAGA OPIS AUTORSKI MUSCLEPUMP - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie MUSCLEPUMP.PL jest zabronione!

Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Cena za jeden opis naszego autorstwa wynosi 8 000 zł netto.

 
Opis
Forma:Płyn

Napisz opinię

Vitacolloids Srebro Koloidalne AG 25ppm 300ml Niejonowe

VitaColloids Srebro Koloidalne 25ppm 300ml Niejonowe to absolutny bestseller tej firmy o szerokim spektrum zastosowań. Firma Vitacolloids wprowadziła kształt nano cząsteczki-rzeczywista maksymalna powierzchnia czynna. To pierwsza i najważniejsza różnica pomiędzy produktami Vitacolloids a innymi koloidami srebra dostępnymi na rynku. Srebro koloidalne w płynie posiada szerokie spektrum zastosowań.

Napisz opinię

 
skład

Produkt:Srebro Koloiudalne AG 25ppm Niejonowe
Wielkość opakowania:300ml
Stężenie Srebra 25ppm

30 innych produktów w tej samej kategorii:

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie