Opinie o Nas

Najpopularniejsze zioła na nadciśnienie:

  1. 1. Bazylia Bazylia to pyszne zioło, które dobrze komponuje się z różnymi potrawami. Może to również pomóc obniżyć ciśnienie krwi. Chemiczny eugenol, który znajduje się w bazylii, może blokować niektóre substancje, które zaciskają naczynia krwionośne. Może to prowadzić do spadku ciśnienia krwi.
  2. 2. Nasiona Lnu Nasiona lnu są bogate w kwasy tłuszczowe omega-3, a niektóre badania wykazały, że obniżają ciśnienie krwi. Nasiona lnu mogą chronić przed miażdżycową chorobą sercowo-naczyniową poprzez obniżenie poziomu cholesterolu w surowicy, poprawę tolerancji glukozy i działanie przeciwutleniające.
  3. 3. Czosnek Czosnek może mieć zdolność obniżania ciśnienia krwi, pomagając zwiększyć w organizmie substancję zwaną tlenkiem azotu, co może powodować rozluźnienie i rozszerzenie naczyń krwionośnych. Pozwala to na swobodny przepływ krwi i obniża ciśnienie krwi.
  4. 4. Głóg Głóg to ziołowy lek na wysokie ciśnienie krwi, który jest stosowany w tradycyjnych chińskich lekach od tysięcy lat. Wyciągi z głogu mają wiele zalet dla zdrowia układu sercowo-naczyniowego, w tym pomagają obniżyć ciśnienie krwi, zapobiegają stwardnieniu tętnic i obniżają poziom cholesterolu.
  5. 5. Koci Pazur (Cat's Claw) Koci Pazur jest lekiem ziołowym stosowanym w tradycyjnej chińskiej praktyce w leczeniu nadciśnienia oraz neurologicznych problemów zdrowotnych. Może on być pomocny w obniżaniu ciśnienia krwi poprzez działanie na kanały wapniowe w twoich komórkach.
  6. 6. Sok z Buraka Sok z Buraka rozkurcza naczynia krwionośne i ułatwia przepływ krwi, dzięki czemu ciśnienie jest niższe, a ryzyko zakrzepów mniejsze.
  7. 7. Dzika Róża Dzika róża jest niezwykle bogatym źródłem wielu cennych substancji czynnych, decydujących o jej wysokim potencjale zdrowotnym i kosmetycznym. Dzikia Róża posiada w sobie wiele składników, jak kwas foliowy, karotenoidy, flawonoidy, kwasy organiczne, naturalne garbniki oraz pektyny. Stosowanie dzikiej róży skutecznie obniża więc ciśnienie krwi, poprawia funkcjonowanie naszego serca i układu krążenia oraz pomaga w uzupełnieniu niedoborów witamin.
  8. 8. Ginkgo Biloba (Miłorząb Japoński) Ginkgo Biloba obniża ciśnienie krwi i redukuje poziom cholesterolu we krwi. Ginkgo Biloba usprawnia pracę całego układu krwionośnego i poprawa krążenia. Wpływa na polepszenie zdolności szybkiego myślenia i efektywnej nauki.

Wysokie ciśnienie krwi może wyrządzić szkody w Twoim organizmie, zanim zdasz sobie z tego sprawę, więc nie zaniedbuj regularnych badań ciśnienia krwi. Zioła na nadciśnienie, które wyżej wymieniliśmy pomogą Ci w obniżeniu tego stanu.

ZIOŁA NA NADCIŚNIENIE 

Wiele osób dorosłych na całym świecie ma do czynienia z nadciśnieniem tętniczym, zwanym również wysokim ciśnieniem krwi. Eksperci zalecają leczenie tego stanu za pomocą zmiany stylu życia i wsparciem się lekami. Na rynku jednak istnieją lepsze rozwiązania niż farmacja. Sięgnij po zioła na nadciśnienie, które zawierają naturalne ekstrakty z roślin.

TOP 10 "ZIOŁA NA NADCIŚNIENIE"

Produkty najczesciej wybierane przez naszych klientow.

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie