Opinie o Nas

Właścicielem marki Aliness jest firma Medicaline, która od wielu lat zajmuje się opracowywaniem zaawansowanych technologii produkcji. Aliness to Polska firma oparta o polski kapitał. Jako nieliczni w tej branży posiadają nowoczesny zakład produkcyjny oraz zaplecze rozwojowo-badawcze, które mieści się w Karczewie pod Warszawą.


Aliness to nowoczesne suplementy diety i preparaty, łatwe do aplikacji, o wysokiej i szybkiej
biowchłanialności substancji czynnych.

Aliness

Aliness

Aliness® spełnia najwyższe Europejskie Standardy Produkcji i Magazynowania bazujące na standardzie farmaceutycznym GMP oraz HACCP. Wiele używanych przez firmę Aliness surowców posiada opatentowane formy, a wszystkie pozostałe posiadają certyfikaty i analizy chemiczno-jakościowe. Wszystkie ich gotowe suplementy posiadają karty zwolnień z produkcji oraz karty produktowe.

Witaminy i suplementy Aliness są produkowane zgodnie z koncepcją „czystej etykiety” (clean label). Oznacza to, że w środku nie znajdziemy żadnych niepotrzebnych składników. Kapsułki nie zawierają plastyfikatorów, szkodliwych dodatków ani alergenów. Z tego też względu są odpowiednie nawet dla osób z nietolerancją na gluten lub laktozę. Wszystkie substancje zawarte w preparatach nie zawierają organizmów modyfikowanych genetycznie (NO GMO-Genetically Modified Organism).

TOP 10 "Aliness"

Produkty najczesciej wybierane przez naszych klientow.

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie