Opinie o Nas

Co to jest układ krążenia?

Układ krążenia również znajduje się pod nazwą układ krwionośny. Układ krwionośny to zamknięty obieg, który zajmuje się w naszym organizmie transportem gazów, substancji odżywczych, hormonów, produktów przemiany materii, itp. Składa się z serca i naczyń krwionośnych, którymi transportowana jest krew.

Jaką rolę spełnia układ krążenia (krwionośny) w naszym organizmie?

Układ krążenia w naszym organizmie pełnie wiele funkcji. Przede wszystkim dotlenia komórki organizmu oraz transportuje krew w celu dostarczenia tlenu, składników odżywczych, wody, hormonów oraz odprowadza dwutlenek węgla z komórek.  Układ krążenia odpowiedzialny jest również za ochronę organizmu poprzez zwalczanie i wykrywanie drobnoustrojów odpowiedzialnych za wywołanie różnych chorób (bakterie, wirusy, grzyby).  Układ krążenia reguluje poziom temperatury, kontroluje prawidłowy poziom PH człowieka.

Jakie są choroby układy krążenia?

Jeśli układ krążenia z jakiegoś powodu źle funkcjonuje, dochodzi do jego zaburzenia a w późniejszym czasie do jego chorób np. choroba niedokrwienna serca, żylaki, nadciśnienie, niewydolność serca, zawał serca, arytmia serca czy udar mózgu.

Jakie są przyczyny chorób układu krążenia?

Przyczyn może być bardzo wiele ale najbardziej popularne w naszym kraju to wysoki poziom stresu w codziennym życiu, otyłość z powodu braku odpowiedniego wysiłku fizycznego czy przejadanie się niezdrową żywnością, palenie papierosów, wysoki cholesterol spowodowany złym odżywianiem się, stany depresyjne oraz lękowe. Możemy również zaliczyć występowanie w naszej rodzinie choroby serca, wtedy również jesteśmy na nie narażeni. Ważną przyczyną jest również niedostarczanie odpowiednich składników odżywczych.

UKŁAD KRĄŻENIA 

Suplementy na układ krążenia

Aby uniknąć wielu chorób układu krążenia ważne jest wprowadzenie profilaktyki chorób sercowo-naczyniowych, która pomoże zredukować poziom cholesterolu, obniżyć ciśnienie krwi, uszczelnić naczynia krwionośne i poprawić parametry krwi. W naszym sklepie znajdziesz wiele takich suplementów. Jedna z najbardziej popularnych to kwasy tłuszczowe Omega 3 (dba o prawidłowe funkcjonowanie serca, obniża poziom cholesterolu), następny to Koenzym Q10 (wspomaga również prace serca i całego układu krążenia, zapobiega miażdżycy), resweratrol, suplementy z żelazem, suplementy bogate w sterole roślinne i wiele wyciągów oraz ekstraktów roślinnych.

TOP 10 "UKŁAD KRĄŻENIA"

Produkty najczesciej wybierane przez naszych klientow.

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie