Opinie o Nas

Najpopularniejsze zioła na potencję to:

  1. - Panax Ginseng (Żeń-Szeń) - Żeń-szeń ma 2000-letnią historię w medycynie chińskiej i koreańskiej jako środek wzmacniający zdrowie i długowieczność. Ludzie zapuszczają korzenie tego żeń-szenia, zwanego również koreańskim żeń-szeniem, głównie na potencji seksualnej ale nie tylko.
  2. - Maca - od setek lat uprawiana jest przez peruwiańskich Indian dla jej, wyjątkowo bogatych w składniki odżywcze, korzeni. Korzeń Maca jest biologicznie bogaty w cukry, białko a nawet multiwitaminy i aminokwasy. Maca ma korzystny wpływ na wiele parametrów zdrowotnych, odżywia organizm i sprzyja poprawie kondycji psychofizycznej. Ponadto słynie z działania afrodyzyjnego, znakomicie reguluje pracę układu hormonalnego u kobiet i mężczyzn, wzmacnia libido i zwiększa płodność.
  3. - Saw Palmetto (Palma Sabałowa) - jest często używany przez mężczyzn, którzy chcą naturalnie zwiększyć poziom testosteronu. Regulacja poziomu testosteronu może mieć wpływ na kilka aspektów zdrowia, w tym na skład ciała, popęd seksualny, nastrój i funkcje poznawcze. Poziom testosteronu spada z wiekiem, a niektóre badania pokazują, że niski poziom testosteronu może przyczyniać się do wielu chorób u mężczyzny.
  4. - Tribulus Terrrestris (Buzdyganek Naziemny) - koncentruje się głównie na zwiększeniu poziomu testosteronu w organizmie mężczyzny. Tribulus terrestris zawiera w składzie bardzo cenny składnik jakim saponin. Saponiny są związkami chemicznymi w Tribulus terrestris i uważa się, że są odpowiedzialne za korzyści zdrowotne. Tribulus terrestris zwiększa naturalną produkcję męskiego hormonu w ciele człowieka, wzmacnia zdrowie gruczołu krokowego, zwiększa libido i poprawia funkcje seksualne.

Oczywiście ziół na potencję jest duże więcej jednak wymieniliśmy najważniejsze z nich, które na rynku suplementów są najbardziej znane.

ZIOŁA NA POTENCJĘ 

Poszukiwanie leku na zaburzenia seksualne sięga czasów przed wprowadzeniem Viagry w latach 90. Naturalne afrodyzjaki, z czekolady czy rogu nosorożca, od dawna stosowane są w celu zwiększenia libido, potencji lub przyjemności seksualnej. Zioła na potencję są również popularne, ponieważ mają mniej skutków ubocznych niż przepisane leki.

TOP 10 "ZIOŁA NA POTENCJĘ"

Produkty najczesciej wybierane przez naszych klientow.

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie