Opinie o Nas

Marka Tygodnia - SWANSON - 5% rabatu KOD: SWANSON5 Jeszcze tylko:

KOMPLEKSOWA OCHRONA 

Kompleksowa ochrona i regeneracja stawów jest możliwa również dzięki stosowaniu preparatów typu 'stack", czyli po prostu mieszanek wielu różnych składników działających stricte ochronnie na stawy a także składników dodatkowych. Jest to rozwiązanie dedykowane przede wszystkim osobom, które trenują naprawdę bardzo intensywnie a także tym trenującym, którzy przechodzą fazę regeneracji po odniesionej kontuzji. Stacki na ochronę i regenerację stawów mogą być również dobrym rozwiązaniem dla osób, które odczuwają naprawdę poważne problemy ze stawami.

TOP 10 "KOMPLEKSOWA OCHRONA"

Produkty najczesciej wybierane przez naszych klientow.
 • Nutrend Flexit 400g
  Nutrend
  43,90 zł 7 W magazynie
  Nutrend Flexit 400g - suplement diety w postaci proszku w czterech smakach do wyboru, regenerujący stawy, chroni i odżywia tkankę łączną, a także stawy, torebki stawowe, chrząstki, ścięgna, więzadła oraz tkankę kostną. Bogate połączenie wielu składników, zapewnia wielotorowe działanie.
 • 6PAK JOINT PAK 90 KAPS
  6PAK NUTRITION
  39,00 zł 3 W magazynie
  6PAK JOINT PAK 90 KAPS jest preparatem stworzonym specjalnie dla najbardziej wymagających sportowców , w swoim skłądzie zawiera siarczan glukozaminy, siarczan chondroityny, MSM (metylosulfonylometan) oraz ekstrakt z Boswellia serratia. Joint Pak zregeneruje i odbuduje Twoje uszkodzone stawy, tkankę łęczną, tkankę kostną oraz ścięgna.
 • NOW FOODS SHARK CARTILAGE 750mg...
  Now Foods
  41,29 zł 1 W magazynie
  NOW FOODS SHARK CARTILAGE 750mg 100 CAPS to suplement diety w kapsułkach zawierający chrząstke rekina, która ma za zadanie chronić oraz wzmocnić nasze stawy. Chrząstka rekina zawiera wysokie ilości chondoityny, glikoaminoglikanów oraz wapnia.
 • Pharma Freak Flex Freak Packs 35...
  Pharma Freak
  119,00 zł 23 W magazynie
  Pharma Freak Flex Freak Packs 35packs - znakomita kombinacja składników regenerujących i odbudowujących uszkodzone stawy, naprawa tkanki łącznej, ścięgien i tkanki kostnej. Suplement w postaci skompletowanych porcji dziennych w formie pojedynczych saszetek, zawierających odpowiednie tabletki i kapsułki na dany dzień.
 • Pharma Freak Flex Freak Packs 30...
  Pharma Freak
  119,00 zł 54 W magazynie
  Pharma Freak Flex Freak Packs 35packs - znakomita kombinacja składników regenerujących i odbudowujących uszkodzone stawy, naprawa tkanki łącznej, ścięgien i tkanki kostnej. Suplement w postaci skompletowanych porcji dziennych w formie pojedynczych saszetek, zawierających odpowiednie tabletki i kapsułki na dany dzień.
 • Life Extension Bone Restore with...
  Life Extension
  99,90 zł 2 W magazynie
  Przez całe nasze życie komórki zwane osteoblastami budują macierz kostną i wypełniają ją wapniem. W tym samym czasie, osteoklasty działają w drugą stronę tak samo pracowicie burząc i resorbując kości. Ten precyzyjny balans jest regulowany przez wiele czynników, w tym przez hormony i cytokiny.
 • Lifeplan Joint Action Sport 90...
  Lifeplan
  91,51 zł 1 W magazynie
  Lifeplan Joint Action Sport 90 tablet
 • Lifeplan Joint Action Turmeric...
  Lifeplan
  56,46 zł 1 W magazynie
  Lifeplan Joint Action Turmeric 90kaps
 • Lifeplan Ostron Bone Formula 60...
  Lifeplan
  37,58 zł 1 W magazynie
  Lifeplan Ostron Bone Formula 60 tablet
 • GENIUS FLEX-GN 90kap
  Genius Nutrition
  84,00 zł 100 W magazynie
  Genius Nutrition Flex-XT 90kaps - to kompleksowa formuła, skomponowana wyłącznie z aktywnych biologicznie, wyselekcjonowanych składników, które wspierają stan tkanki łącznej oraz prawidłowe funkcjonowanie stawów. 
 • TERRANOVA Glukozamina Boswellia...
  Terranova
  82,99 zł 2 W magazynie
  TERRANOVA Glukozamina Boswellia i MSM Kompleks 50VCaps to produkt, którego składniki mogą stanowić wsparcie dla osób dbających o swoje stawy – kolana, biodra, łokcie i wiele innych struktur stawowych, które nieustannie narażone są na obciążenia.
 • Trec Flex Guard 375g
  Trec
  63,00 zł 7 W magazynie
  Trec Flex Guard 375g - mix dla zdrowia stawów, skoncentrowane dawki hydrolizatu kolagenu, MSM, glukozaminy, L-proliny, Omega-3, chondroityny i kwasu hialuronowego zapewniają maksymalną ochronę, regenerację i odbudowę stawów. Działają naprawczo dla tkanki łącznej, a także kostnej.
 • Trec X-Pack Joint 30sasz
  Trec
  73,00 zł 5 W magazynie
 • Trec X-Pack Joint 15sasz
  Trec
  39,00 zł 5 W magazynie
 • Universal Animal Flex 44sasz
  Universal
  94,99 zł Oczekiwanie na dostawę
  Oczekiwanie na dostawę
  Universal Animal Flex 44sasz - kultowy suplement powodujący naprawę i odbudowę uszkodzonych stawów. Jego zadaniem jest regeneracja chrząstki i tkanek budujących stawy. Stworzony z najlepszych składników w postaci skompletowanych porcji dziennych w formie pojedynczych saszetek, zawierających odpowiednie tabletki i kapsułki na dany dzień.
 • Universal Animal Flex 381g
  Universal
  86,99 zł Oczekiwanie na dostawę
  Oczekiwanie na dostawę
  Universal Animal Flex 381g Suplement wzmacniający stawy. Wspomaga regenerację po kontuzji. Skraca czas powrotu do zdrowia po urazach. Wzmacnia stawy, chrząstki, ścięgna i więzadła. Animal Flex to kompletny suplement stworzony z myślą o Twoich stawach

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie