Opinie o Nas

Odrobina historii Swanson Health Products


Pod koniec lat pięćdziesiątych ubiegłego wieku pewien zapalony golfista, wspomniany już Leland Swanson, stanął w obliczu poważnego problemu i utraty zdrowia - postępujące zapalenie stawów, z którym się zmagał, sprawiało, że jego regularne oddawanie się golfowej pasji stanęło pod ogromnym znakiem zapytania. Golf był naprawdę ważną częścią życia Lelanda - człowiek ten nie tylko uwielbiał tę grę samą w sobie, ale też mógł dzięki niej poznawać nowych ludzi, a także spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi. Nic więc dziwnego, że postanowił zrobić wszystko, aby znaleźć skuteczny środek do walki z artretyzmem i wygrać z chorobą, aby znów cieszyć się dobrym zdrowiem.


Firma Swanson Health Products - skromne początki


Swanson zaczął więc samodzielnie się dokształcać w temacie zdrowia i naturalnych metod leczenia. Czytał książki i artykuły napisane między innymi przez takich badaczy jak Adelle Davis czy Paul Bragg, brał też udział w wykładach i spotkaniach ze specjalistami. W końcu, przekładając teorię na praktykę, skorzystał z nowo nabytej wiedzy i zaczął regularnie przyjmować suplementy witaminy E.


W 1968 roku Swanson uznał, że nie powinien zatrzymywać swoich doświadczeń tylko dla siebie i postanowił umożliwić również innym zadbać o zdrowie. Zamówił więc od producenta z Ohio 5000 kapsułek witaminy E i za pomocą poczty rozpoczął reklamę produktu wśród potencjalnych konsumentów. Był to pierwszy poważny krok na drodze do powstania jego firmy. Wkrótce bowiem Swanson zajął się też innymi suplementami diety i przygotował pierwsze małe katalogi, które wysłał swoim przyszłym klientom. Rok 1969 okazał się dla niego przełomowy - to wtedy oficjalnie powstała firma Swanson Health Products.


Swanson - Najwyższa jakość w najniższych cenach


Już od początku działalności Swanson Health Products najważniejsze dla Lelanda Swansona były zadowolenie i satysfakcja klientów, o czym sam zresztą mówił. Postanowił też, że jego firma oferować będzie produkty o najwyższej jakości, a jednocześnie dostępne w najniższych możliwych cenach i przy profesjonalnej, uprzejmej i pomocnej obsłudze klienta. Postanowienia te, których założyciel konsekwentnie przestrzegał, sprawdzają się również współcześnie na całym świecie.


Rodzinna atmosfera


Firma Swanson Health Products na początku była biznesem w zasadzie rodzinnym i bardzo szybko się rozwijała. Wspominał o tym młodszy syn Lelanda, Lee, który pracował razem z ojcem i widział na własne oczy szybki rozwój przedsiębiorstwa. Jak powiedział, w ciągu zaledwie dziesięciu lat firma z jedynie garstki klientów dorobiła się ich aż trzydziestu tysięcy. A potem było już tylko lepiej.


To właśnie o coraz liczniejszych klientów firma SHP troszczy się najbardziej. Rodzinny charakter tego biznesu przekłada się też na relacje z konsumentami. Mówił o tym już sam Lee Swanson, który zaznaczył, że chce, aby klienci czuli się jak członkowie rodziny, jak prawdziwi ludzie, a nie cyferki w księgach rachunkowych czy znaczki dolara. Stąd też wynika niepowtarzalne, indywidualne podejście do każdego konsumenta, któremu proponuje się najwyższej jakości produkty - witaminy i suplementy marki Swanson dostosowane do jego konkretnych potrzeb. Ponadto produkty te oferowane są w naprawdę niskich, przystępnych cenach. Wynika to między innymi z tego, że Swanson sprzedaje je bezpośrednio, dzięki czemu można zaoszczędzić nawet do 70% wydawanych na nie pieniędzy.


Dbałość o dobro klienta wyraża się w Swanson Health Products nie tylko przez rewelacyjną jakość i niskie koszty zakupu produktów. Dostępne w ofercie suplementy Swanson objęte są też 100% gwarancją satysfakcji i ewentualnego zwrotu pieniędzy, a także dopasowaniem cen. Swanson może też pochwalić się certyfikatem Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP -Good Manufacturing Practices), dobrowolnie uczestniczy też co jakiś czas w badaniach przeprowadzanych przez niezależne organizacje, takie jak ConsumerLab.com.


Kontynuacja dzieła Swansona


Zaangażowanie i indywidualne podejście do każdego klienta, a także gwarancja najwyższej jakości i niskich cen to cechy opisujące firmę Swanson aż do dziś. W 2016 roku Lee Swanson przeszedł na emeryturę ciesząc się dobrym zdrowiem, ale nadal aktywnie uczestniczy w dbaniu o stały rozwój biznesu, który został przejęty przez Swander Pace Capital. W 2019 roku marka Swanson Health Products obchodziła swoje pięćdziesiąte urodziny - jest to więc ponad pół wieku niezmiennie wysokiej jakości i dbałości o dobro konsumentów na całym świecie.


Bogaty asortyment


Sklep Swanson umożliwia konsumentowi wybór idealnego dla siebie produktu z szerokiego wachlarza suplementów diety - witamin, minerałów czy ziół. W ofercie firmy dostępne są też różnego rodzaju suplementy diety czy kosmetyki naturalne. Ich przystępna cena i potwierdzony rewelacyjny wpływ na organizm i zdrowie sprawiają, że niemal każdy może znaleźć tu coś dla siebie. Data ważności produktów wynosi zwykle około trzydziestu miesięcy od daty produkcji. 


Suplementy idealne dla każdego


Bardzo szybko po zajrzeniu do sklepu Swanson okazuje się, że dostępne tam produkty świetnie trafiają w indywidualne potrzeby i oczekiwania konsumentów. Często pojawiające się nowości, promocje i inne okazje, fantastyczna cena, skuteczna pielęgnacja, profesjonalna obsługa, szybka wysyłka oraz gwarantująca wysoką jakość Good Manufacturing Practice (dobra praktyka wytwarzania) - wszystkie te czynniki sprawiają, że dostępne w sklepie - bezpieczne dla zdrowia produkty marki Swanson z pewnością usatysfakcjonują nawet najbardziej wymagającego klienta. Nasz sklep jest oficjalnym i autoryzowanym sprzedawcą firmy Swanson w Polsce, kupując u nas masz pewność udanych i bezpiecznych zakupów.

Swanson

Swanson

Firma Swanson Health Products została założona ponad 50 lat temu, to pół dekady doświadczenia w produkcji i sprzedaży suplementów prozdrowotnych, dzięki którym dostarczamy do organizmu najwyższej jakości suplementy diety.

Nikt chyba nie chciałby znaleźć się w sytuacji, w której ze względu na problemy zdrowotne musiałby przestać zajmować się czymś, co sprawia mu największą radość i satysfakcję. Taki kłopot spotkał Lelanda Swansona, który jednak postanowił się nie poddawać i walczyć o swoje zdrowie oraz pasję. Tak narodziła się firma Swanson Health Products, która już od 1969 roku pomaga ludziom na całym świecie dbać o samopoczucie i zdrowie.

TOP 10 "Swanson"

Produkty najczesciej wybierane przez naszych klientow.

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie