Opinie o Nas

SPOSOBY WYSYŁKI

Towar wysyłany jest na terenie Polski kurierem INPOST, Paczką w ruchu lub nadawany do Paczkomatu InPost w zależności od wyboru jakiego Państwo dokonali.

logo-paczka-w-ruchu-kurier.jpg

Wysyłka za granicę realizowana jest za pośrednictwem kurierów DPD oraz GLS, w zależności od lokalizacja kraju docelowego.

KOSZTY DOSTAWY

 KURIER INPOST

ZakupyPrzelewPobranie
do 249 PLN11,00 PLN13,00 PLN
od 249 PLN0 PLN0 PLN

 PACZKOMATY INPOST

ZakupyPrzelew
do 249 PLN11,99 PLN
od 249 PLN0 PLN

 PACZKA W RUCHU

ZakupyPrzelew
do 249 PLN6,00 PLN
od 249 PLN0 PLN

ZASADY WYSYŁKI ZAMÓWIONEGO TOWARU

Każde złożone u nas zamówienie do godziny 15:00 wysyłamy jeszcze tego samego dnia. Zamówienia złożone po godzinie 15:00 realizowane i wysyłane są kolejnego dnia roboczego.

Przykładowo: Zamówienie złożone o godzinie 14:55 w poniedziałek zostanie wysłane jeszcze tego samego dnia, natomiast zamówienie złożone o 15:10 w poniedziałek zostanie przez nas wysłane we wtorek. Zamówienia złożone w piątek po godzinie 15:00 zostaną wysłane dopiero w poniedziałek. 

KSIĘGOWANIE PŁATNOŚCI

W przypadku płatności przelewem, czas otrzymania paczki wydłuża się o czas realizacji przelewu (zaksięgowanie środków na naszym koncie).

W przypadku płatności za pomocą systemu PayU, paczkę wysyłamy po otrzymaniu potwierdzenia zakończenia transakcji, która trwa przeważnie około 15 minut. Nie mamy wpływu na czas tego procesu, jest w pełni automatyczny.

W przypadku płatności przy odbiorze, realizacja przesyłki zaczyna się od momentu potwierdzenia zamówienia

CZAS DOSTAWY

Czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki i adresu odbiorcy.

Dla firmy kurierskiej InPost: 1-2 dni roboczych
Dla Paczki w Ruchu: 4-5 dni roboczych
Dla Paczkomatów: 1-2 dni roboczych

TERMIN OTRZYMANIA PACZKI = CZAS KSIĘGOWANIA ZAPŁATY + TERMIN WYSYŁKI + CZAS DOSTAWY

PAKOWANIE

Opłaty za opakowanie są wliczone w koszty wysyłki. Koszty transportu mogą ulec zmianie ze względu na wagę przesyłki lub ilość zamówionych towarów. Zalecamy zakup kilka produktów w jednym koszyku by uniknąć powielania kosztów transportu. Nie możemy grupować dwóch osobnych zamówień dlatego koszty wysyłki są doliczane do każdego zamówienia osobno.

Towar do wysyłki jest odpowiednio opakowany i zabezpieczony. Standardowo paczka zaklejona jest firmową taśmą z naszym logo. Prosimy o sprawdzenie jakości opakowania przy otrzymaniu przesyłki, czy nie została naruszona podczas transportu (szczegółowa informacja w zakładce Bezpieczeństwo).

PACZKOMATY

Paczkomaty InPost to system skrytek pocztowych, służący do odbierania paczek 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

W ciągu 24 godzin od momentu nadania paczki, przesyłka znajdzie się w Paczkomacie. Odbiór paczki jest możliwy o dowolnej porze dnia czy nocy.

Jeśli Klient nie odbierze przesyłki w ciągu 2 dni, zostanie ona przewieziona do najbliższego Oddziału InPost. O adresie, pod którym paczka będzie czekać do odbioru Klient zostanie poinformowany SMS-em i e-mailem. W przypadku nieodebrania przesyłki w ciagu 14 dni od momentu doręczenia jej do Paczkomatu, InPost zwróci przesyłkę Nadawcy na koszt Nadawcy, pobierając opłatę równą kwocie nadania tej przesyłki. Nadawca natomiast obciąży tymi kosztami Klienta.

STAN REALIZACJI ZAMÓWIENIA I PRZESYŁKI

Możesz na bieżąco sprawdzić status realizacji zamówienia:

  • Jeśli podczas zamówienia założyłeś konto - status sprawdzisz po zalogowaniu się.
  • Jeśli nie zakładałeś konta - sprawdź bez logowania stan realizacji zamówienia.
    (podając numer zamówienia oraz swój e-mail).

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie