Opinie o Nas

Najpopularniejsze zioła na serce:

  1. 1. Koenzym Q10 Koenzym Q10 lub ubichinol to substancja chemiczna, która odgrywa kluczową rolę w zdolności komórki do pozyskiwania energii z pożywienia. Ponieważ serce jest najciężej pracującym mięśniem w twoim ciele, ważne jest, aby twoje serce miało stały zapas CoQ10, aby miał energię do wykonania swojej pracy. Substancja ta zmniejsza się z wiekiem, a niski poziom cholesterolu również ją wyczerpuje.
  2. 2. Kwasy Tłuszczowe Omega 3 Kwasy tłuszczowe omega-3 są niezbędnymi składnikami odżywczymi, które pomagają zmniejszyć stan zapalny spowodowany miażdżycą. Obniżają również poziom trójglicerydów, składników tłuszczowej krwi, które blokują tętnice. Wysokie poziomy trójglicerydów są powiązane z miażdżycą tętnic i cukrzycą.
  3. 3. Głóg Głóg to ziołowy lek na wysokie ciśnienie krwi, który jest stosowany w tradycyjnych chińskich lekach od tysięcy lat. Wyciągi z głogu mają wiele zalet dla zdrowia układu sercowo-naczyniowego, w tym pomagają obniżyć ciśnienie krwi, zapobiegają stwardnieniu tętnic i obniżają poziom cholesterolu.
  4. 4. Miłorząb Japoński (Ginkgo Biloba) Miłorząb japoński polecany jest osobom z postępującą miażdżycą i chorobą wieńcową. Pomaga on likwidować szumy uszne, zawroty głowy, otępienie umysłowe.
  5. 5. Sok z Buraka Sok z buraka wspomaga leczenie wielu schorzeń, m.in. nadciśnienia, chorób serca i układu pokarmowego. Osoby, które regularnie piją sok a z buraka odczuwają poprawę samopoczucia i wzrost energii życiowej.
  6. 6. Resveratrol Resveratrol to substancja należąca do związków zwanych przeciwutleniaczami lub antyoksydantami. Najlepszymi naturalnymi źródłami resweratrolu są: czerwone winogrona, czerwone wina, orzechy ziemne i owoce jagodowe. Resweratrol zmniejsza ryzyko chorób serca takich jak miażdżyca, nadciśnienie oraz wady serca.

Złe funkcjonowanie serca jest poważną i niebezpieczną chorobą. Możesz leczyć i zapobiegać choroby serca, zmniejszając czynniki ryzyka, takie jak utrzymywanie zdrowego ciśnienia krwi i poziomu cholesterolu, radzenie sobie ze stresem, zdrowe odżywianie i dużo ćwiczeń.

Zioła na serce i suplementy mogą pomóc w zapobieganiu chorobom serca i zmniejszeniu objawów poprzez obniżenie ciśnienia krwi, poprawę oddychania i poprawę funkcji serca.

ZIOŁA NA SERCE 

Choroba sercowo-naczyniowa, znana również jako choroba wieńcowa, jest zabójcą numer jeden. Dieta i styl życia odgrywają ważną rolę w zapobieganiu i odwracaniu chorób serca, a niektóre zioła na serce i suplementy mogą pomóc zmniejszyć ryzyko i leczyć choroby, które już zdiagnozowano.

Kilka ziół na serce i suplementów może pomóc w walce z miażdżycą, która jest przyczyną większości chorób serca. Miażdżyca powoduje gromadzenie się płytki nazębnej w tętnicach, blokując dopływ krwi bogatej w tlen do serca i innych narządów. Może powodować zawał serca, a nawet śmierć. Poniżej przedstawimy państwu kilka ziół na serce, które zawierają roślinne ekstrakty lub inne substancję pomagające w prawidłowym funkcjonowaniu naszego serca.

TOP 10 "ZIOŁA NA SERCE"

Produkty najczesciej wybierane przez naszych klientow.

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie