Opinie o Nas

Najbardziej popularne zioła na stawy

Jednym z najbardziej znanym ziołem na stawy jest Boswellia.  Boswellia jest chwalona przez lekarzy medycyny alternatywnej za swoje właściwości przeciwzapalne. Pochodzi z drzew Boswellia pochodzących z Indii. Uważa się, że to zioło działa poprzez blokowanie substancji (leukotrienów) atakujących zdrowe stawy w chorobach autoimmunologicznych.

Kolejnym bardzo dobrym ziołem na stawy jest Cat’s Claw. Koci Pazur to zioło przeciwzapalne, które może zmniejszać obrzęk w zapaleniu stawów. Zioło pochodzi z tropikalnej winorośli, a jego stosowanie sięga cywilizacji Inków.

Kurkuma to żółty proszek wykonany z pokrewnej rośliny kwitnącej. Służy do gotowania curry. Ma również właściwości przeciwzapalne. Kurkumina, aktywny składnik kurkumy, od lat jest stosowana w medycynie ludowej. W przeciwieństwie do innych rodzajów ziół, odkryta kurkuma może najlepiej działać w walce z bólem stawów, gdy jest przyjmowana doustnie.

W naszej ofercie znajdziesz wiele ziół na stawy, które pomagają w stanach przeciwzapalnych oraz bólach stawowych.

ZIOŁA NA STAWY 

Objawy zapalenia stawów mogą powstrzymać Cię od wykonywania codziennych czynności. Ból i zapalenie mogą nadal utrzymywać się pomimo interwencji medycznej. Aby uzyskać ulgę, coraz więcej osób z zapaleniem stawów poszukuje naturalnego podejścia, stosując zioła na stawy, które zawierają ekstrakty ziół. Niektóre zioła mogą mieć właściwości przeciwzapalne, które mogą pomóc w reumatoidalnym zapaleniu stawów (RA) poprzez zmniejszenie bólu we wszystkich postaciach choroby.

TOP 10 "ZIOŁA NA STAWY"

Produkty najczesciej wybierane przez naszych klientow.

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie