Opinie o Nas

Jednym z takich produktów są bardzo ważne dla naszego zdrowia probiotyki. Probiotyki to żywe mikroorganizmy, które mają wiele korzyści zdrowotnych. "Przyjazne" drobnoustroje znane jako probiotyki mogą mieć szeroki zakres korzystnego wpływu na zdrowie i dobre samopoczucie, od funkcjonowania lepszego i zdrowego trawienia, funkcji przewodu pokarmowego do wspierania silnego układu odpornościowego i pomagania w utrzymaniu dobrego samopoczucia psychicznego i emocjonalnego.

Bardzo dobrym ziołem na jelita jest Sliprery Elm czyli Kora Wiązu Czerwonego. Slippery Elm działa łagodząco na zapalenia przewodu pokarmowego i jednocześnie wspomaga zmniejszanie dolegliwości zgagi. Śluz zawarty w korze wiązu czerwonego tworzy barierę ochronną.

Kolejnym ziołem na jelita będzie Węgiel Drzewny. Węgiel drzewny wykorzystywany jest jako środek na biegunkę i zatrucia. Węgiel drzewny działa osuszająco i absorbująco na wydzieliny i bakterie. Węgiel drzewny ma silne właściwości adsorbujące (wiążące) inne substancje, m.in. bakterie i toksyny powodujące biegunkę.

ZIOŁA NA JELITA 

W twoim ciele jest około 40 bilionów bakterii, z których większość znajduje się w jelitach. Znane są one jako mikroflora jelitowa i są niezwykle ważne dla naszego zdrowia. Jednak niektóre rodzaje bakterii w jelitach mogą również przyczyniać się do wielu chorób. Aby zadbać o naszą florę jelitową możemy sięgnąc po zioła na jelita, które mają za zadanie chronić nasze jelita przed złymi bakteriami.

TOP 10 "ZIOŁA NA JELITA"

Produkty najczesciej wybierane przez naszych klientow.

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie