Opinie o Nas

Carbo można spożywać przed treningiem, w trakcie i najbardziej popularne i polecane - po treningu.

Przed treningiem węglowodany dostarczają nam niezbędnej energii do lepszej i mocniejszej pracy na treningu. 

W trakcie treningu pomagają nam na bieżąco będzie uzupełniać glikogen, który zostaje zużywany w czasie długich oraz wyczerpujących sesji, a co za tym idzie zyskujemy dodatkową pulę energii.

Carbo najczęściej jednak stosujemy po treningu w celu dostarczenia niezbędnych składników i uzupełnienia glikogenu po ciężkim treningu, dzięki temu nasz organizm będzie szybciej zregenerowany, a nasze zmęczenie nie będzie aż tak duże.

Podsumowując odżywka węglowodanowa typu Carbo w łatwy sposób dostarczy nam energii, wspierając naszą regenerację potreningową. Dodatkowo Carbo jest najtańszą opcją jeśli chodzi o suplementy okołotreningowe.

CARBO 

Carbo to inaczej odżywki zawierające węglowodany o różnym czasie wchłaniania. W skład takich węglowodanów wchodzą cukry szybko, średnio oraz długo uwalniane z przewodu pokarmowego. W Carbo można również znaleźć kompleksy witamin i minerałów oraz inne składniki. Carbo może gwarantować o wiele lepsze treningi, a także szybszą regenerację po treningu. Odżywki węglowodanowe typu carbo znajdują zastosowanie w różnych dyscyplinach sportowych, nie tylko dla osób ćwiczących na siłowni, lecz także dla biegaczy, kolarzy, piłkarzy itd.

TOP 10 "CARBO"

Produkty najczesciej wybierane przez naszych klientow.

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie