Opinie o Nas

Zadanie jakie mają zioła na wątrobę są niezwykle proste i skuteczne. Mają na celu zmniejszanie szkodliwych skutków alkoholu, tłuszczu, cukru i wszystkich innych toksyn, które źle działają na wątrobę. 

Zioła na wątrobę mają również:

 • - promować funkcję i zdrowie wątroby
 • - chronić komórki wątroby przed uszkodzeniem
 • - stymulować wzrost nowych komórek wątroby
 • - odtruć wątrobę

Producenci suplementów zapewniają, że ich ekstrakty ziołowe pomogą zregenerować wątrobę i przywrócić jej szczytową funkcję. Twierdzą również, że ich produkty zapewnią więcej energii, wzmocnią układ odpornościowy, pomogą schudnąć, a nawet poprawią nastrój.

Najpopularniejsze zioła na wątrobę to:

 1. Ostropest - jest stosowany w leczeniu chorób wątroby od ponad 2000 lat. Jest to najczęściej stosowany składnik ziołowy. Substancją czynną ostropestu jest sylimaryna, która składa się z kilku naturalnych chemikaliów roślinnych. Sylimaryna pomaga regenerować tkankę wątroby, łagodzić stany zapalne i chronić komórki wątroby przed uszkodzeniem jako przeciwutleniacz. Ponieważ ten suplement może obniżyć poziom cukru we krwi, osoby z cukrzycą powinny skonsultować się z lekarzem przed przyjęciem.
 2. Karczoch - ma właściwości przeciwutleniające, pomaga w regeneracji wątroby, zmniejsza markery uszkodzenia wątroby spowodowanej dużą ilością alkoholu.
 3. Mniszek Lekarski – oprócz dużej ilości fitosteroli i witamin posiada silne właściwości przeciwutleniające i antyoksydacyjne, a często również na wielu blogach o tematyce medycyny niekonwencjonalnej wspominane jest jego działanie przeciwnowotworowe.

Oczywiście jest jeszcze wiele innych ziół na wątrobę, które maja potwierdzone działanie.

Zioła na Trzustkę

Na rynku dostępnych jest  wiele ziół w celu poprawy funkcji trzustki. Zostały one stworzone jako alternatywa - lub uzupełnienie - konwencjonalnych podejść do leczenia problemów trzustki, takich jak chirurgia, radioterapia i inne. Większość ziół na trzustkę zawiera enzymy trawienne. Pomagają one trzustce, gdy pracuje ona niewystarczająco dobrze i nie wytwarza wystarczającej ilości własnych naturalnych enzymów, aby pomóc w trawieniu. Wiele chorób trzustki może powodować jej nieprawidłowe funkcjonowanie.

Zioła na trzustkę mogą pomóc w takich problemach jak:

 • - zapalenie trzustki
 • - niewydolność trzustki (EPI)
 • - zwłóknienie torbielowate
 • - cukrzyca typu 1
 • - wąski / zatkany przewód trzustkowy
 • - rak trzustki

Oto kilka rodzajów suplementów trzustkowych. Różnią się w zależności od enzymów trawiennych zawartych w każdym suplemencie. Rodzaje enzymów trawiennych występujących w suplementach trzustkowych dzielą się na następujące grupy:

 1. Amylaza. Ta klasa enzymów trawiennych jest potrzebna, aby pomóc w rozkładaniu węglowodanów i cukrów. Głównym objawem niedoboru amylazy jest biegunka z powodu niestrawionych skrobi złapanych w jelicie dolnym. Rodzaje amylaz obejmują α-amylazę, β-amylazę i ү-amylazę.
 2. Lipaza. Ta kategoria enzymów trawiennych ma zasadnicze znaczenie dla trawienia olejów i tłuszczów. Niedobór może powodować tłuste, oleiste lub tłuste stolce, a nawet niedobór witamin rozpuszczalnych w tłuszczach w diecie. Przykłady lipaz obejmują lipazę trzustkową, lipazę żołądkową lub lipazę wątrobową.
 3. Proteaza. Te enzymy trawienne są niezbędne do rozpadu białek. Kiedy nie produkujesz wystarczająco dużo, możesz mieć większe ryzyko zachorowania na alergie lub bakteryjnych zakażeń jelit. Rodzaje proteaz obejmują proteazy cysteinowe, proteazy serynowe i proteazy glutaminowe.

Jeśli masz problem zdrowotny, który wpływa na trzustkę, porozmawiaj ze swoim lekarzem o suplementach trzustkowych. Te suplementy zawierają wiele rodzajów enzymów trawiennych. Jeśli wystąpią pewne objawy trawienne, zioła te mogą być dla Ciebie ogromną korzyścią. Mogą być zamiennikiem lub uzupełnieniem głównych metod leczenia. Istnieje wiele rodzajów enzymów trawiennych do wyboru, które korzystnie wpływają na układ trawienny.

ZIOŁA NA WĄTROBĘ I TRZUSTKĘ 

Zioła na Wątrobę

Twoja wątroba jest jednym z twoich największych i najważniejszych narządów, aby cały organizm funkcjonował prawidłowo. Oprócz magazynowania i uwalniania energii z pożywienia działa również jako naturalny filtr Twojego organizmu. Wątroba usuwa wszystkie toksyny i odpady z organizmu. Biorąc pod uwagę, jak ważny jest to narząd dla Twojego zdrowia, nic dziwnego, że producenci suplementów diety coraz częściej produkują zioła na wątrobę.

TOP 10 "ZIOŁA NA WĄTROBĘ I TRZUSTKĘ"

Produkty najczesciej wybierane przez naszych klientow.

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie