Opinie o Nas

Najpopularniejsze zioła na menopauzę:

  1. 1. Black cohosh root (Pluskwica Groniasta). Stwierdzono, że Black Cohosh Root zmniejsza suchość pochwy i uderzenia gorąca u kobiet w okresie menopauzy. Badania sugerują, że jest najbardziej skuteczny dla kobiet, które doświadczają wczesnej menopauzy.
  2. 2. Chasteberry Fruit (Niepokalanek Pospolity). Stwierdzono, że Niepokalanek Pospolity leczy objawy przedmiesiączkowe, może również złagodzić ból piersi (mastodynia) i uderzenia gorąca u kobiet w okresie okołomenopauzalnym. Te zioło na menopauzę zwiększa również progesteron, co może pomóc w utrzymaniu zdrowej równowagi między estrogenem i progesteronem podczas przejścia od okresu okołomenopauzalnego do menopauzy.
  3. 3. Red Clover (Czerwona Koniczyna). Naszym zdaniem numer jeden jesli chodzi o zioła na menopauzę.Stosowana głównie w leczeniu uderzeń gorąca i nocnych potów u kobiet z menopauzą, czerwona koniczyna była również stosowana w leczeniu wysokiego ciśnienia krwi, poprawy wytrzymałości kości i zwiększenia odporności. Czerwona koniczyna zawiera fitoestrogeny, roślinną formę estrogenu, która pomaga poprawić nierównowagę hormonalną spowodowaną menopauzą.
  4. 4. Dong Quai (Dzięgiel Chiński). Dong quai pomaga zrównoważyć i regulować poziom estrogenu u kobiet przechodzących menopauzę, zmniejszając je lub poprawiając w zależności od zaburzeń równowagi hormonalnej. Stwierdzono również, że zmniejsza skurcze jako objaw zespołu napięcia przedmiesiączkowego, a także może złagodzić ból miednicy w okresie menopauzy.
  5. 5. Green Tea (Zielona Herbata). Zielona herbata może być skutecznym sposobem na wzmocnienie metabolizmu kości i zmniejszenie ryzyka złamań kości, szczególnie u kobiet doświadczających menopauzy. Zielona herbata jest również pełna przeciwutleniaczy, trochę kofeiny i EGCG. EGCG przyspiesza metabolizm, pomagając zwalczyć przyrost masy ciała doświadczany przez wiele kobiet w okresie menopauzy.
  6. 6. Ginkgo Biloba (Miłorząb Japoński) Ginkgo biloba zawiera fitoestrogeny (podobne do koniczyny czerwonej) i może podnosić poziom estrogenów, naturalnie poprawiając nierównowagę hormonalną. Objawy menopauzy obejmują uderzenia gorąca i poty, suchość pochwy, wahania nastroju, a nawet osteoporozę. Podczas gdy tradycyjne leki bez recepty i na receptę mogą pomóc w dyskomforcie, my polecamy alternatywne zioła na menopauze, które mogą być użyteczną i skuteczną formą. Wypróbuj zioła na menopazue, które wymieniliśmy a poczujesz różnicę.

ZIOŁA NA MENOPAUZĘ 

Na rynku suplementów znajdziesz zioła na menopauzę, które mają na celu zmniejszenie dolegliwości spowodowanych własnie menopauzą u kobiet. 

Menopauza charakteryzuje się naturalnym brakiem cyklu miesiączkowego u kobiety przez okres 12 kolejnych miesięcy. Jest to także czas powolnego zmniejszania się ilości hormonów wytwarzanych przez kobiety. Podczas menopauzy zmienia się równowaga między estrogenem, progesteronem i hormonami testosteronu.

Okres przed menopauzą nazywa się okołomenopauzalny, a wraz z nim pojawiają się takie objawy, jak uderzenia gorąca i zmiany nastroju. Objawy te zaczynają ustępować w okresie menopauzy.

Większość kobiet zaczyna odczuwać objawy okołomenopauzalne w wieku 40 i 50 lat, choć może się to zdarzyć wcześniej.

TOP 10 "ZIOŁA NA MENOPAUZĘ"

Produkty najczesciej wybierane przez naszych klientow.

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie