Opinie o Nas

PRZECIWGRZYBICZE 


Problemy grzybiczne są problemem wielu osób. Większość przypadków grzybicy można leczyć w domu za pomocą suplementów. Produkty przeciwgrzybicze dostępne bez recepty mogą zabić grzyba i przyspieszyć gojenie.

Co to jest Grzybica?

Grzybica jest chorobą zakaźną, zwaną często chorobą cywilizacyjną. Jej przyczyną są mikroskopijne grzyby, które atakują różne części ciała. Może dotyczyć skóry, np. grzybica paznokci, lub błon śluzowych, np. grzybica pochwy. Rozwojowi grzybicy sprzyjają m.in. niedobory witamin albo przewlekłe choroby.

Jakie są rodzaje grzybicy?

Rodzaje grzybicy dzielimy na 3 kategorie:
1. Dermatofity - to grzyby powodujące choroby w postaci grzybic skóry, paznokcia lub włosów. Objawy zależne są od lokalizacji infekcji.
2. Grzyby drożdżopodobne - to organizmy żyjące na wilgotnych powierzchniach, takich jak błony śluzowe, fałdy skórne, ale także na paznokciach.
3. Pleśnie - odpowiadają głównie za zakażenia układowe, czyli narządów wewnętrznych.

Jak leczyć grzybicę?

Suplementy przeciwgrzybiczne istnieją na naszym rynku już od dłuższego czasu i zyskują na popularności. Sama terapia suplementami wymaga też dużej wytrwałości i cierpliwości, bowiem zazwyczaj jest długotrwała ale skuteczna. Najczęstszym wybieranym suplementem przeciwgrzybicznym jest popularny olejek lub olej z oregano. Oregano wspomaga walkę z bakteriami, grzybami, pasożytami oraz wirusami wykazując bardzo podobne działanie do antybiotyku. Innym produktem może być Pau D'arco, które jest preparatem stworzonym na bazie kory z drzewa lapacho pochodzącego z Amazonii. Preparat wspiera prawidłowe działanie układu odpornościowego i wykazuje działanie przeciwbakteryjne, przeciwwirusowe i antygrzybicze. Można też sięgnąć po Kwas Kaprylowy. Środek jest polecany jako wsparcie dla przewodu pokarmowego. Reguluje środowisko i funkcjonowanie jelit a w szczególności jest skuteczną terapią leczniczą na grzyb candida albicans. Jeśl już jesteśmy przy grzybach Candidia to w szczególności polecamy suplement firmy Now Foods Candida Support, który posiada zaawansowaną formułę ze specjalnie wyselekcjonowanych składników, która powstała by wspomóc Twój organizm i wesprzeć go w codziennych procesach walnki z grzybami.

Podsumowanie.

Grzybica to wstydliwa choroba dla wielu z nas. Dlatego warto sięgnąć po suplementy przeciwgrzybicznę, które pomogą zlikwidować lub w dużej mierze zniszczyć grzyby, które nas borykają. Kuracja antygrzybicza wymaga cierpliwości – nie można jej przerwać zbyt wcześnie. Choć objawy choroby ustępują dość szybko, grzyby długo pozostają na skórze i po odstawieniu suplementów znów zaczynają się mnożyć.

TOP 10 "PRZECIWGRZYBICZE"

Produkty najczesciej wybierane przez naszych klientow.

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie