Opinie o Nas

Suplementy Yango


Firma Yango wykorzystuje do produkcji surowce, które są pozyskiwane w miejscach ich naturalnego występowania, na przykład kurkumina pochodzi z Indii, vilcacora z Peru, a chrząstka rekina i omułek zielonowargowy z Nowej Zelandii. Przykładają szczególną wagę do maksymalnej przyswajalności składników aktywnych i odpowiednich dawek, w oparciu o najnowsze badania naukowe. Produkcja odbywa się zawsze na terenie Unii Europejskiej, w zgodzie z normami Dobrej Praktyki Produkcyjnej GMP. Nie stosują w swoich suplementach GMO czy napromieniowywania, unikają zbędnych dodatków i wypełniaczy. Wszystkie ekstrakty roślinne są zamykane w kapsułkach z celulozy roślinnej, dzięki czemu są delikatne dla żołądka i mogą być przyjmowane przez wegan i wegetarian.


Witaminy YangoFirma Yango obejmuje witaminy, minerały, ekstrakty roślinne, preparaty synergiczne, kolagen, grzyby witalne, NNKT i inne. 80% z nich jest odpowiednia dla wegetarian i wegan.


Marka YANGO została wyróżniona jako Odkrycie 2020 w ogólnopolskim plebiscycie oceniającym popularność marek i jakość produktów oraz świadczonych usług w kategorii Nutraceutyki i nutrikosmetyki.

Yango

Yango

Yango Sklep

Marka YANGO powstała w 2014 roku w oparciu o polski kapitał. Ich powołaniem stało się stworzenie naturalnych suplementów diety najwyższej jakości. Rozwój następował krok po kroku, począwszy od dwóch suplementów, a dziś jest to ponad 100 różnych produktów. YANGO skupia się na rzetelnym przedstawieniu informacji o produktach, ich poszczególnych składnikach i stosowanych normach jakości.

TOP 10 "Yango"

Produkty najczesciej wybierane przez naszych klientow.

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie