Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń: 535-812-925

KRE-ALKALYN 

Trec Kre-Alkalyn to najlepszej jakośći suplement diety, zawierający najbardziej stabilną formę kreatyny jaką jest Kre-Alkalyn, który charakteryzuje się wysoką wchłanialnością. Kre-Alkalyn to opatentowany buforowany monohydrat kreatyny z pH dokładnie dopasowanym do potrzeb organizmu. Kre-Alkalyn przyczynia się do zwiększenia siły mięśni oraz...

66,00 zł
In Stock

OLIMP KRE-ALKALYN 2500 mega caps to opatentowana postać monohydratu kreatyny o wysokiej biodostępności, znacznie skuteczniej uzupełniająca zasoby kreatyny w tkance mięśniowej, aniżeli zwykły monohydrat.Krealkalyn stosowany systematycznie zwiększa zdolności wysiłkowe takie jak siła i wytrzymałość siłowa, przyśpiesza także przyrost beztłuszczowej masy

18,90 zł
Out of stock
Out of stock

Superior Krealka Max -  to ulepszona forma kreatyny, która charakteryzuje się doskonałą wchłanialnością i dłuższym czasem trwałości niż w przypadku monohydratu. Jest stosowana i rekomendowana przez sportowców, ponieważ nie wywołuje skutków ubocznych, a jej efekty są znacznie lepsze niż podczas stosowania tradycyjnej kreatyny.

69,00 zł
Out of stock
Out of stock

OLIMP KRE-ALKALYN 2500 mega caps to opatentowana postać monohydratu kreatyny o wysokiej biodostępności, znacznie skuteczniej uzupełniająca zasoby kreatyny w tkance mięśniowej, aniżeli zwykły monohydrat.

74,80 zł
Out of stock
Out of stock

Kre-Alkalyn 1500 - jest to postać monohydratu kreatyny o wysokiej biodostępności, znacznie skuteczniej uzupełniająca pokłady kreatyny w tkance mięśniowej. Przyczynia się do syntezy białek i skurczów włókien mięśniowych.

55,20 zł
Out of stock
Out of stock
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
rabat-na-suplementy

Newsletter

Darmowa Dostawa

Dla zamówień powyżej 100zł

Program Lojalnościowy

Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody

Promocyjne Ceny

Promocje i obniżki cen nawet do 50%

Scroll To Top