Opinie o Nas

Marka Tygodnia - SWANSON - 5% rabatu KOD: SWANSON5 Jeszcze tylko:

Filtrowanie

Włączone filtry:
  Forma:

  KRE-ALKALYN 

  • Trec Kre-alkalyn 90kap
   Trec
   66,00 zł 2 W magazynie
   Trec Kre-Alkalyn to najlepszej jakośći suplement diety, zawierający najbardziej stabilną formę kreatyny jaką jest Kre-Alkalyn, który charakteryzuje się wysoką wchłanialnością. Kre-Alkalyn to opatentowany buforowany monohydrat kreatyny z pH dokładnie dopasowanym do potrzeb organizmu. Kre-Alkalyn przyczynia się do zwiększenia siły mięśni oraz...
  • Olimp Kre-Alkalyn 2500 Mega Caps...
   Olimp
   18,90 zł Oczekiwanie na dostawę
   Oczekiwanie na dostawę
   OLIMP KRE-ALKALYN 2500 mega caps to opatentowana postać monohydratu kreatyny o wysokiej biodostępności, znacznie skuteczniej uzupełniająca zasoby kreatyny w tkance mięśniowej, aniżeli zwykły monohydrat.Krealkalyn stosowany systematycznie zwiększa zdolności wysiłkowe takie jak siła i wytrzymałość siłowa, przyśpiesza także przyrost beztłuszczowej masy
  • Superior Krealka MAX 120caps
   Superior14
   69,00 zł Oczekiwanie na dostawę
   Oczekiwanie na dostawę
   Superior Krealka Max -  to ulepszona forma kreatyny, która charakteryzuje się doskonałą wchłanialnością i dłuższym czasem trwałości niż w przypadku monohydratu. Jest stosowana i rekomendowana przez sportowców, ponieważ nie wywołuje skutków ubocznych, a jej efekty są znacznie lepsze niż podczas stosowania tradycyjnej kreatyny.
  • Olimp Kre-Alkalyn 2500 Mega Caps...
   Olimp
   74,80 zł Oczekiwanie na dostawę
   Oczekiwanie na dostawę
   OLIMP KRE-ALKALYN 2500 mega caps to opatentowana postać monohydratu kreatyny o wysokiej biodostępności, znacznie skuteczniej uzupełniająca zasoby kreatyny w tkance mięśniowej, aniżeli zwykły monohydrat.
  • Olimp Kre-Alkalyn 1500 -...
   Olimp
   55,20 zł Oczekiwanie na dostawę
   Oczekiwanie na dostawę
   Kre-Alkalyn 1500 - jest to postać monohydratu kreatyny o wysokiej biodostępności, znacznie skuteczniej uzupełniająca pokłady kreatyny w tkance mięśniowej. Przyczynia się do syntezy białek i skurczów włókien mięśniowych.

  No products

  To be determined Dostawa
  0,00 zł Razem

  Realizuj zamówienie