Opinie o Nas

Marka Tygodnia - SWANSON - 5% rabatu KOD: SWANSON5 Jeszcze tylko:

L-KARNITYNA 

L-Karnityna jest naturalnie występującym aminokwasem w naszym organizmie, który znacząco przyczynia się do utraty tkanki tłuszczowej dzięki transportowaniu kwasów tłuszczowych do mitochondriów i wytwarzaniu z nich energii. L-karnityna odgrywa również bardzo istotną rolę w funkcjonowaniu serca oraz mózgu. Ze względu na swoje naturalne występowanie szczególnie w produktach mięsnych oraz nabiale polecana jest wegetarianom, a także osobom które pragną pozbyć się niechcianej tkanki tłuszczowej.

TOP 10 "L-KARNITYNA"

Produkty najczesciej wybierane przez naszych klientow.
 • Ostrovit Supreme Pure...
  Ostrovit
  49,00 zł 1 W magazynie
  Ostrovit Supreme Pure L-Carnitine 210g  to suplement diety będący źródłem najwyższej jakości winianu L-karnityny. Preparat przeznaczony dla osób aktywnych fizycznie, dążących do utraty wagi.
 • GENIUS ICARNITINE 90kaps
  Genius Nutrition
  0,00 zł 100 W magazynie
  Genius ICarnitine to suplement z zupełnie nową, jedyną taką formułę z l-karnityną, opracowaną by zapewnić maksymalny efekt dla Twojego organizmu. Podniesienie poziomu karnityny w tkance mięśniowej może wspomagać proces spalania tłuszczu, ponieważ organizm staje się wówczas wydajniejszy w przetwarzaniu kwasów tłuszczowych, jako źródła energii. 
 • Pure L-Carnitine Tartrate 500mg...
  Pure Labs
  59,00 zł 2 W magazynie
  Pure L-Carnitine Tartrate 500mg 120caps
 • Trec Karnityna+Green Tea Softgel...
  Trec
  28,00 zł 13 W magazynie
  TREC L-Carnitine + Green Tea to zaawansowane połączenie skutecznych dawek l-karnityny oraz naturalnego ekstraktu z zielonej herbaty. Obie substancje aktywne należą do jednych z najskuteczniej niewspomagających proces odchudzania. Warte podkreślenia jest to, że nie musisz obawiać się efektem jojo – są one w pełni bezpieczne.
 • Trec L-Carnitin 3000 60kap
  Trec
  43,00 zł 44 W magazynie
  Trec L-Carnitine 3000  to jeden z najlepszych produktów zawierający w swoim składzie winian l-karnityny o wysokim stężeniu. Jest to jeden z najpopularniejszych i najchętniej stosowanych środków odchudzających. Wewnątrzkomórkowa l-karnityna poprawia wydajność mitochondriów i reguluje gospodarkę energetyczną.
 • Olimp L-Carnitine 1500 Extreme...
  Olimp
  78,99 zł Oczekiwanie na dostawę
  Oczekiwanie na dostawę
  Olimp L-Carnitine 1500 Extreme Mega Caps to silny suplement diety zaliczany do grupy spalaczów tkanki tłuszczowej który w swoim składzie zawiera silnie skoncentrowaną porcję winianu L-Karnityny. Każda kapsułka spalaczu to aż 1500mg czystej L-Karnityny!
 • Olimp L- karnityna Forte Plus 80...
  Olimp
  49,00 zł Oczekiwanie na dostawę
  Oczekiwanie na dostawę
  Olimp L-karnityna Forte Plus to wysokiej jakości L-karnityna w przyjaznej formie tabletek do ssania. Wzbogacona o Argininę, Ornitynę oraz Chrom znacząco wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej oraz wzrost wydolności.
 • Olimp L-Carnitine 3000 Extreme...
  Olimp
  4,60 zł Oczekiwanie na dostawę
  Oczekiwanie na dostawę
  Olimp L-Carnitine 3000 Extreme Shot to silnie skoncentrowana dawka Winianu L-Karnityny w gotowej do wypica ampułce - aż 3000mg w shocie! Najwyższa dawka L-Karnityny dostępna na rynku wspomaga redukcję tkanki tłuszczowej dzięki efektywnym utlenianiu wolnych kwasów tłuszczowych.
 • Olimp L-karnityna Plus 80 tabl.
  Olimp
  42,12 zł Oczekiwanie na dostawę
  Oczekiwanie na dostawę
  Olimp L-karnityna Plus 80 tabl. to suplement diety w postaci tabletek do ssania, będący kompozycją L-karnityny, L-argininy, L-ornityny i chromu. Produkt pozwala na pozbycie się niechcianego tłuszczu w szybki i skuteczny sposób.
 • NOW FOODS ACETYL L-CARNITINE...
  Now Foods
  64,50 zł Oczekiwanie na dostawę
  Oczekiwanie na dostawę
  NOW FOODS Acetyl L-Carnitine 500mg to najwyższej jakości suplement wspomagający redukcję tkanki tłusczowej zawierający acetylowaną formę l-karnityny (ALC), która charakteryzuje się najlepszą przyswajalnością ze wszystkich dostępnych form L-karnityny na rynku.
 • NOW FOODS ACETYL L-CARNITINE...
  Now Foods
  119,90 zł Oczekiwanie na dostawę
  Oczekiwanie na dostawę
  NOW ACETYL L-CARNITINE 500mg 200kap to bardzo wysokiej jakości suplement zaliczany do spalaczy tkanki tłuszczowej, zawięrający w swoim składzie najlepiej przyswajalną formę Acetylu L-Karnityny, która w znączacy sposób wspomaga transport tłuszczu do mitochondriów.
 • Swanson Acetyl L-Carnitine 500mg...
  Swanson
  44,50 zł Oczekiwanie na dostawę
  Oczekiwanie na dostawę
  Swanson Acetyl L-Carnitine 500mg 100 vcaps to bardzo dobrej jakości Acetyl L-Carnitine z firmy Swanson o wysokiej zawartości 500mg na jedną kapsułkę. Acetyl L-Carnitine pomaga odzyskać zdrową i zgrabną sylwetkę oraz podnieść Twoją wytrzymałość.
 • Muscletech Platinum 100%...
  MuscleTech
  69,00 zł Oczekiwanie na dostawę
  Oczekiwanie na dostawę
  Muscletech Platinum 100% L-Carnitine 1500 473ml Każda porcja dostarcza aż 1500mg substancji aktywnej wspierającej Twój organizm w walce o zamierzone cele. Dodatkowo płynna forma wzmaga przyswajalność prze organizm oraz nie obciażą żołądka. 
 • Musclepharm Carnitine Core...
  MusclePharm
  55,00 zł Oczekiwanie na dostawę
  Oczekiwanie na dostawę
  Musclepharm Carnitine Core Liquid 459ml to spalacz tłuszczu w formie płynnej. Bardzo mocno redukuje zapasy podskórnej tkanki tłuszczowej oddalając przy tym uczucie zmęczenia na treningu oraz w ciągu dnia. 
 • ATP Nt. CARNITINE 50 000 500ml
  ATP Nutrition
  40,00 zł Oczekiwanie na dostawę
  Oczekiwanie na dostawę
  ATP Nt. CARNITINE 50 000 500ml to wysokiej jakości L-Karnityna w formie płynnej, dzięki czemu absorpcja składników aktywnych następuje w szybszym czasie, a co za tym idzie spalanie tkanki tłuszczowej jest jeszcze bardziej wyraźne.
 • Olimp L-Carnitine Xplode powder...
  Olimp
  79,98 zł Oczekiwanie na dostawę
  Oczekiwanie na dostawę
  Olimp L-Carnitine Xplode powder 300g - wysokiej jakości l-karnityna wzbogacona o magnez i witaminę B6. Wszystko to w łatwo rozpuszczalnej formie i doskonałych smakach! W jednej dawce znajdziesz aż 1500mg l-karnityny. L-karnityna wspomaga odchidzanie i utratę tkanki tłuszczowej.

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie