Opinie o Nas

Marka Tygodnia - SWANSON - 5% rabatu KOD: SWANSON5 Jeszcze tylko:

Testosteron jest głównym hormonem związanym z masą mięśni, przyrostem siły i popędem płciowym. Nasz sklep internetowy oferuje boostery, które poprawiają naturalną produkcję testosteronu. Jego poziom spada wraz z wiekiem, wpływając niekorzystnie na siłę i masę mięśniową. Większość mężczyzn odczuwa zmniejszony testosteron już po 30. roku życia. Boostery testosteronu to klasa suplementów ziołowych mających na celu naturalne zwiększenie poziomu testosteronu. Mogą bezpośrednio zwiększać poziom testosteronu w normalnym zakresie poprzez wsparcie hormonów. Tak czy inaczej, suplementy te pomagają szybciej odzyskać siłę i zbudować większe i mocniejsze mięśnie.

Dlaczego powinieneś włączyć booster testosteronu do swojej diety?

Testosteron jest hormonem produkowanym głównie w jądrach i korze nadnerczy człowieka. Jakie są zalety boostera testosteronu? Po pierwsze, pobudza rozwój wtórnych cech płciowych. Suplementy podnoszące poziom testosteronu są powszechnie używane w sporcie dzięki licznym korzyściom, jakie przynosi ich stosowanie. Poniżej przedstawiamy najważniejsze zalety stosowania boosterów testosteronu.

Zwiększona siła

Testosteron jest kluczowym hormonem odpowiedzialnym za rozwój siły mięśniowej w ciele. Siła mięśni jest ważnym czynnikiem dla sprinterów, piłkarzy, ciężarowców i miotaczy. Zwiększona siła mięśni będzie stanowiła jedną z pierwszych zmian, które zauważysz po rozpoczęciu zażywania boostera testosteronu. Połączenie testosteronu, solidnego treningu i dobrej diety wzmocni siłę mięśniową znacznie szybciej, niż byłoby to możliwe bez przyjmowania boostera. Suplementy tego typu są też bardzo skuteczne w poprawie wytrzymałości, co poprawia wyniki w takich dyscyplinach, jak bieganie długodystansowe, pływanie oraz kolarstwo.

Zwiększanie siły mięśni poprzez przyjmowanie boosterów testosteronu jest znacznie bezpieczniejszym i naturalniejszym sposobem niż przyjmowanie sterydów. Boostery pobudzają organizm do zwiększonej produkcji testosteronu, podczas gdy wiele sterydów ma obce i szkodliwe struktury chemiczne. W dłuższej perspektywie mogą stanowić zagrożenie dla zdrowia.

Zwiększona masa mięśniowa

Jedną z głównych zalet boosterów testosteronu jest fakt, iż mogą znacznie zwiększyć masę mięśni. Testosteron pobudza produkcję tkanki mięśniowej w sposób stały i zrównoważony. Zyski mięśni uzyskiwane dzięki boosterom testosteronu i dobremu treningowi będą bardziej zrównoważone od mięśni, do których przyrostu przyczyniły się sterydy. Gdy przestajemy stosować sterydy, mięśnie szybko tracą wodę, co prowadzi do ich zauważalnego kurczenia. Jest to główny powód, dla którego użytkownicy sterydów czują się zmuszeni do ciągłego przyjmowania substancji w celu utrzymania masy mięśniowej. Dobre boostery testosteronu nie o powodują retencji wody w organizmie, co procentuje trwalszymi przyrostami.

Przyspieszone spalanie tłuszczu

Boostery testosteronu są nie tylko skuteczne w budowaniu masy mięśniowej, ale poprawiają też spalanie tłuszczu w całym ciele. Testosteron ma odwrotny wpływ na organizm niż żeński hormon – estrogen. Ten kobiecy hormon zachęca nasze ciało do magazynowania tłuszczu, podczas gdy testosteron stymuluje jego spalanie. Jest to główny powód, dla którego przeciętna kobieta ma większy procent tłuszczowej masy ciała niż przeciętny mężczyzna.

Kiedy po raz pierwszy zaczniesz używać boosterów testosteronu, być może nie zauważysz dużej zmiany na wadze. Wynika to z faktu, że spalany tłuszcz będzie stale zastępowany mięśniami. Tkanka mięśniowa jest gęstsza i cięższa od tkanki tłuszczowej. Z tego powodu, mimo braku utraty wagi, będziesz wyglądał i czuł się znacznie lepiej niż wcześniej.

Podwyższony popęd seksualny

Testosteron jest w dużej mierze odpowiedzialny za popęd płciowy u mężczyzn. Liczne badania wykazały, że wyższe poziomy testosteronu zwiększają libido. Hormon ten przeciwdziała niekorzystnym skutkom nadmiernego poziomu stresu, który jest odpowiedzialny za niewielką ochotę na seks. Wiele osób używających boosterów testosteronu zauważa znaczną poprawę popędu seksualnego.

Co się dzieje przy zbyt niskim poziomie testosteronu?

Badania wykazują, że przeciętny mężczyzna ma o 22% mniej testosteronu niż przeciętny mężczyzna 30 lat temu. Ma to wiele wspólnego z prowadzeniem mało aktywnego, siedzącego trybu życia. Na niski poziom testosteronu wpływa też niewystarczająca ilość ćwiczeń, spożywanie dużej ilości przetworzonych pokarmów oraz inne czynniki środowiskowe. Niewystarczający poziom testosteronu powoduje u mężczyzn wiele problemów, począwszy od niskiego popędu seksualnego, po niski poziom energii, wahania nastroju oraz brak motywacji. Sportowcy o niskim poziomie tego hormonu cechują się gorszymi wynikami od tych, których testosteron jest w normie.

BOOSTER TESTOSTERONU 

Booster Testosteronu to jedne z najbardziej pożądanych suplementów diety przez mężczyzn. Są to zazwyczaj mieszanki odpowiednio dobranych składników, które w naturalny sposób podnoszą poziom jednego z najważniejszych hormonów - Testosteronu. Testosteron jest męskim hormonem, który odpowiada za zdrowie, samopoczucie, a także wzrost energii, masy mięśniowej, siły, libido a także pewności siebie. Z wiekiem ilość testosteronu w naszym organizmie stopniowo spada, dlatego z pomocą przychodzą nam suplementy nazywane Boosterami Testosteronu.

TOP 10 "BOOSTER TESTOSTERONU"

Produkty najczesciej wybierane przez naszych klientow.
 • Haya Labs Tribulus Terrestris...
  Haya Labs
  57,00 zł 5 W magazynie
  Haya Labs Tribulus Terrestris to wysokiej jakości suplement z 100% zawartością ekstraktu z Tribulus terrestris który zawiera wyciąg z ziela Tribulus terrestris o wysokiej zawartości saponin - pochodnych substancji metabolicznych w roślinach. Tribulus zwiększa produkcję męskiego hormonu człowieka, zwiększa libido i poprawia funkcje seksualne.
 • Immortal ZMB6 90tabs
  Immortal Nutrition
  29,00 zł 1 W magazynie
  Immortal ZMB6 90tabs - Immortal ZMB6 100cps - jest preparatem na bazie dobrze przyswajalnego magnezu, cynku oraz witaminy B6 to z pewnością najbardziej wydajne ZMA na rynku w opatentowanej odpowiednio skomponowanej formule. Zapewnia prawidłową pracę mięsni, regeneracyjny, głęboki sen a także odpowiedni poziom testosteronu.
 • NOW FOODS TestoJack 100 120 vcaps.
  Now Foods
  130,62 zł 7 W magazynie
  NOW FOODS TestoJack 100 120 vcaps. to jeden z najlepszych boosterów testosteronu na rynku, który wpływa na podniesienie testosteronu, wspiera budowanie masy mięsniowej, redukuje katabolizm. Dodaje sił witalnych oraz polepsza samopoczucie.
 • Life Extension Super Miraforte...
  Life Extension
  259,00 zł 1 W magazynie
  Life Extension Super Miraforte with Lignans 120vcaps to innowacyjny suplement diety posiadający unikalne składniki roślinne do podniesienia naturalnego poziomu testosteronu w organiźmie mężczyzny.  Super Miraforte ze standaryzowanymi lignanami pomaga promować młodzieńczy poziom testosteronu poprzez wspieranie zdrowych poziomów wolnego testosteronu i...
 • Ostrovit Supreme Pure DAA 200g
  Ostrovit
  23,90 zł 1 W magazynie
  Ostrovit Supreme Pure DAA 200g to produkt oparty na kwasie D-asparginowym w dawcę 3000mg na jedną porcję. DAA sprzyja podniesieniu poziomu testosteronu oraz podniesieniu poziomu libido, pobudza receptory GABA i zwiększa poziom dopaminy w organizmie. DAA sprzyja również zwiększeniu poziomu hormonu wzrostu (GH) oraz wydzielaniu tlenku azotu (NO).
 • RAW Bulbine 100g
  RAW
  49,00 zł 1 W magazynie
  RAW Bulbine 100g  to suplement diety w proszku zawierający naturalny afrodyzjak czyli Bulbine w postaci proszku, cechującej się bardzo wysoką przyswajalnością. Nie zawiera cukrów, sztucznych słodzików, barwników ani konserwantów.
 • Trec Daa Ultra 1000mg 120kap
  Trec
  25,00 zł 10 W magazynie
  Trec Daa Ultra to najwyższej jakości kwas asparaginowy(DAA), będący jednym z aminokwasów proteogennych. DAA jest silnym stymulatorem produkcji testosteronu. DAA z firmy Trec zawiera wysoką ilość substancji w jednej kapsułce tego suplementu.
 • Trec Daa Ultra 1000mg 30kap
  Trec
  15,00 zł 10 W magazynie
  Trec Daa Ultra to najwyższej jakości kwas asparaginowy(DAA), będący jednym z aminokwasów proteogennych. DAA jest silnym stymulatorem produkcji testosteronu. DAA z firmy Trec zawiera wysoką ilość substancji w jednej kapsułce tego suplementu.
 • Trec Daa Ultra 1000mg 30kap Box
  Trec
  15,00 zł 16 W magazynie
  Trec Daa Ultra to najwyższej jakości kwas asparaginowy(DAA), będący jednym z aminokwasów proteogennych. DAA jest silnym stymulatorem produkcji testosteronu. DAA z firmy Trec zawiera wysoką ilość substancji w jednej kapsułce tego suplementu.
 • Trec GH Turbo 120kap Box
  Trec
  90,00 zł 4 W magazynie
  Trec GH Turbo to najwyższej jakości produkt, który ma na celu zwiększenie wydzielania Hormonu Wzrostu. Dzięki temu przyspiesza przyrost masy mięśniowej i siły, przyspiesza regenerację oraz poprawia jakość snu
 • Trec GH Turbo 30kap blister
  Trec
  22,00 zł 15 W magazynie
  Trec GH Turbo to najwyższej jakości produkt, który ma na celu zwiększenie wydzielania Hormonu Wzrostu. Dzięki temu przyspiesza przyrost masy mięśniowej i siły, przyspiesza regenerację oraz poprawia jakość snu
 • Trec Tribulon 60kap
  Trec
  30,00 zł 12 W magazynie
  Trec Tribulon to najwyższej jakości produkt zawierający skoncentrowany ekstrakt Tribulus Terrestris (buzdyganka ziemnego). Trec Tribulon charakteryzuje się wysoką – 60% zawartością aktywnych, naturalnych steroidów roślinnych. Tribulus zwiększa naturalną produkcję męskiego hormonu w ciele człowieka.
 • Trec Tribulon Black 60kap
  Trec
  43,00 zł 3 W magazynie
  Trec Tribulon to najwyższej jakości produkt zawierający skoncentrowany ekstrakt Tribulus Terrestris (buzdyganka ziemnego). Trec Tribulon charakteryzuje się wysoką – 90% zawartością aktywnych, naturalnych steroidów roślinnych. Tribulus zwiększa naturalną produkcję męskiego hormonu w ciele człowieka.
 • Trec Testoxx 60kap
  Trec
  62,00 zł 6 W magazynie
  Trec Testoxx - dzięki solidnym dawkom substancji pozytywnie wpływających na męskie organizm, suplement podnosi poziom wolnego testosteronu, co za tym idzie, poprawia siłe i motywację do treningów, wspiera budowę masy mięsniowej i ogranicza katabolizm.
 • Trec ZMA original 120kap
  Trec
  76,00 zł 13 W magazynie
  Trec ZMA Original 120 kaps - regeneracja, sen, wypoczynek, to etapy równie ważne w drodze do budowy swojej masy mięsniowej, kondycji i wyników, jak treningi. Trec ZMA to idealny produkt by wesprzeć Twój głęboki sen, regenerację a także znormalizować poziom testosteronu we krwi.
 • Trec Tribulon Black 120kap
  Trec
  79,00 zł 21 W magazynie
  Trec Tribulon to najwyższej jakości produkt zawierający skoncentrowany ekstrakt Tribulus Terrestris (buzdyganka ziemnego). Trec Tribulon charakteryzuje się wysoką – 90% zawartością aktywnych, naturalnych steroidów roślinnych. Tribulus zwiększa naturalną produkcję męskiego hormonu w ciele człowieka.

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie