Opinie o Nas

SKÓRA WŁOSY I PAZNOKCIE 

W dzisiejszych czasach niezdrowe odżywianie i jakość naszego powietrza są katastrofalne dla naszego zdrowia, skóra pozbawiona życia (przesuszona, skłonna do niedoskonałości, matowa), ubytki i osłabienie włosów oraz paznokci, a co za tym idzie – większa ich łamliwość. Na szczęście na rynku suplementów diety istnieje wiele bardzo dobrych preparatów zawierających w swoim składzie odpowiednie witaminy i substancję do regeneracji i poprawy skóry, włosów oraz paznokci. 

Korzystnie wpływające na wygląd skóry oraz strukturę włosów i paznokci to suplementy zawierające skrzyp polny i ekstrakt pokrzywy. Dzięki swoim właściwościom, skrzyp polny działa hamująco na wypadanie włosów, a także ich siwienia. Co więcej, skrzyp polny przyspiesza wzrost włosów. Właściwości skrzypu przynoszą też efekty w pielęgnacji skóry głowy, poprawiając jej elastyczność, zmniejszając podatność na łupież i choroby takie jak grzybica. 

Innym bardzo dobrym suplementem w kapsułach może okazać się Biotyna, która poprawia wygląd naszych włosów i paznokci. Biotyna zawiera cząsteczki siarki chroniącej naszą skórę i włosy. Tak, więc docierając do odpowiednich komórek dostarcza tego cennego organizmowi pierwiastka. 

Witamina E także odkrywa ważną role w zdrowiu skóry, włosów i paznokci. Witamina E nazywana jest „witaminą młodości”. To dlatego, że zwalcza wolne rodniki i opóźnia proces starzenia się skóry. Dzięki temu jest ona znacznie bardziej elastyczna i wygląda młodziej. Dba o nasze paznokcie, włosy oraz skórę.

MSM czyli siarka organiczna. Siarka organiczna MSM stanowi główny składnik kolagenu. Niedobór MSM jest często odpowiedzialny za utratę elastyczności skóry i postępowanie procesów starzenia. Regularnie stosowana siarka organiczna MSM poprawia jędrność skóry. 

Inne składniki, które mogą pomóc w lepszej kondycji naszej skóry, włosów czy paznokci to np. cynk, który chroni organizm przed wolnymi rodnikami oraz odpowiada za wygląd skóry i paznokci. Mangan, który stanowi element strukturalny skóry. Metionina, cysteina zawierają siarkę, która wspomaga naturalne procesy odbudowy włosów i paznokci. Witamina A wpływa na prawidłowy metabolizm rogowego nabłonka skóry w tym komórki macierzy włosa. 

Na rynku suplementów są również produkty, które zawierają już większość składników w swoim składzie do regeneracji skóry, włosów i paznokci. Do takich produktów należy naszym zdaniem numer jeden Solgar Skin, Nails, Hair, który zawiera wiele ziołowych składników jak i witamin oraz minerałów. 

TOP 10 "SKÓRA WŁOSY I PAZNOKCIE"

Produkty najczesciej wybierane przez naszych klientow.

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie