Opinie o Nas

Marka Tygodnia - SWANSON - 5% rabatu KOD: SWANSON5 Jeszcze tylko:

Problemy ze stawami to również częsta dolegliwość osób, które nie uprawiają żadnej regularnej i intensywnej aktywności fizycznej. Wszystko zależy od naszego wieku, naszej codziennej diety, trybu naszego życia czy wreszcie od indywidualnych predyspozycji naszego organizmu. Warto mieć świadomość, że ignorowanie problemów ze stawami może prowadzić do naprawdę opłakanych konsekwencji. Dotyczy to zwłaszcza osób aktywnych fizycznie: w takiej sytuacji może się zdarzyć, że nasze stawy w pewnym momencie po prostu odmówią nam posłuszeństwa, co może się skończyć nawet wielomiesięczną przerwą w treningach, a co za tym idzie całkowitym lub niemal całkowitym roztrwonieniem z trudem osiągniętych rezultatów. 

Tak samo, jak w przypadku wszystkich innych rodzajów schorzeń, również w przypadku problemów ze stawami swoją ważność zachowuje reguła pod tytułem "lepiej zapobiegać, niż leczyć". Współcześnie ochrona, regeneracja stawów i profilaktyki stanów przeciążeniowych jest możliwa  przede wszystkim dzięki stosowaniu kilku substancji o sprawdzonej skuteczności. Są to glukozamina, kolagen oraz siarka organiczna. Oprócz tego, można korzystać również z preparatów typu "stack", czyli mieszanek różnych składników działających ochronnie na stawy z dodatkiem różnego rodzaju substancji wspomagających.

W obecnych czasach i dużej aktywności fizycznej suplementy na stawy powinny stać się nieodłącznym elementem każdej osoby uprawiającej sport.

SUPLEMENTY NA STAWY 

Problemy ze stawami to jedna z częstszych dolegliwości, z jaką borykają się osoby uprawiające różne dyscypliny sportowe, w tym również trening kulturystyczny. Bardzo często jesteśmy przekonani, że skoro trenujemy mięśnie, to podczas sesji treningowej tylko i wyłącznie one są poddawane obciążeniom. Niestety, nie jest to prawda. Nawet typowy trening kulturystyczny, polegający na trenowaniu dobrze izolowanych poszczególnych partii mięśniowych wiąże się ze sporymi obciążeniami stawów. Te obciążenia stają się jeszcze o wiele większe, gdy typowe ćwiczenia kulturystyczne urozmaicamy ćwiczeniami z zakresu szeroko rozumianej kalisteniki, czyli treningiem z użyciem własnego ciężaru ciała(trening na drążku, różne odmiany pompek, trening na poręczach, i tak dalej). Podobnie wygląda sytuacja w przypadku treningu sportów walki, w szczególności stylów chwytanych(grapplingu), a więc między innymi BJJ, Judo czy Zapasów. Duże obciążenia stawów i ścięgien to również niestety nieodłączny element towarzyszący takim formom aktywności fizycznej, jak bieganie czy jazda na rowerze. Z pomocą przychodzą nam suplementy na stawy, które zarówno zregenerują, a także zabezpieczą nasze stawy przed urazami. 

TOP 10 "SUPLEMENTY NA STAWY"

Produkty najczesciej wybierane przez naszych klientow.
 • Nutrend Flexit 400g
  Nutrend
  43,90 zł 7 W magazynie
  Nutrend Flexit 400g - suplement diety w postaci proszku w czterech smakach do wyboru, regenerujący stawy, chroni i odżywia tkankę łączną, a także stawy, torebki stawowe, chrząstki, ścięgna, więzadła oraz tkankę kostną. Bogate połączenie wielu składników, zapewnia wielotorowe działanie.
 • Pharma Freak Flex Freak Packs 35...
  Pharma Freak
  119,00 zł 23 W magazynie
  Pharma Freak Flex Freak Packs 35packs - znakomita kombinacja składników regenerujących i odbudowujących uszkodzone stawy, naprawa tkanki łącznej, ścięgien i tkanki kostnej. Suplement w postaci skompletowanych porcji dziennych w formie pojedynczych saszetek, zawierających odpowiednie tabletki i kapsułki na dany dzień.
 • 6PAK JOINT PAK 90 KAPS
  6PAK NUTRITION
  39,00 zł 3 W magazynie
  6PAK JOINT PAK 90 KAPS jest preparatem stworzonym specjalnie dla najbardziej wymagających sportowców , w swoim skłądzie zawiera siarczan glukozaminy, siarczan chondroityny, MSM (metylosulfonylometan) oraz ekstrakt z Boswellia serratia. Joint Pak zregeneruje i odbuduje Twoje uszkodzone stawy, tkankę łęczną, tkankę kostną oraz ścięgna.
 • Swanson Glucosamine Chondroitin...
  Swanson
  40,40 zł 16 W magazynie
  Swanson Glucosamine Chndroitin and MSM 120tabs idealny kompleks glukozaminy, chondroityny i MSM od innowacyjnej firmy Swanson, która ma na celu wspieranie naszych stawów, chrząstek, ścięgien oraz więzadeł. Ta mieszanka wzmacnia stawy, działa przeciwbólwo oraz przeciwzapalnie.
 • Haya Labs MSM 500mg 180caps
  Haya Labs
  53,00 zł 3 W magazynie
  Haya Labs MSM 500mg 180caps to metylosulfonylometan(MSM) jest naturalnym związkiem zawierającym siarkę wytwarzanym w organizmie. MSM ma dobre działanie przeciwzapalne i jest uważany za naturalny środek przeciwbólowy. MSM a znaczące działanie orzy regeneracji tkanki chrząstnej w stawach, nadaje jej elastycznośc i wspomaga jej funkcjonowanie.
 • Haya Labs Glucosamine Cream 250ml
  Haya Labs
  40,00 zł 12 W magazynie
  Haya Labs Glucosamine Cream 250ml to krem ​​o miękkiej i przyjemnej konsystencji dla skóry wrażliwej, jest także przyjazny dla wegan. Haya Glucosamine jest wykonanyna na bazie glukozaminy która jest naturalnym uzdrawiaczem stawów i zapewnia doskonałą ochronę chrząstki, ponieważ wzmacnia naturalne mechanizmy gojenia, wzbogacony kombinacją składników.
 • Haya Labs Collagen 500mg 90kaps
  Haya Labs
  40,00 zł 3 W magazynie
  Haya Labs Collagen 500mg 90kaps zawiera hydrolizowany kolagen - zmodyfikowaną formę białka, degradowaną na mniejsze części poprzez enzymy. Kolagen jest ważny dla rozwoju tkanek i wspomaga zdrowie naczyń krwionośnych. Jest on stosowany w różnych praktykach ortopedycznych, chirurgicznych i dentystycznych, a także w chirurgii kosmetycznej oraz jako lek w...
 • FORMEDS F-MSM
  Formeds
  24,00 zł 1 W magazynie
  FORMEDS F-MSM to suplement zawierający metylosulfonylometan, czyli organiczny związek siarki. Dostarczany do organizmu ma znaczące działanie orzy regeneracji tkanki chrząstnej w stawach, nadaje jej elastycznośc i wspomaga jej funkcjonowanie.
 • Pharma Freak Flex Freak Packs 30...
  Pharma Freak
  119,00 zł 54 W magazynie
  Pharma Freak Flex Freak Packs 35packs - znakomita kombinacja składników regenerujących i odbudowujących uszkodzone stawy, naprawa tkanki łącznej, ścięgien i tkanki kostnej. Suplement w postaci skompletowanych porcji dziennych w formie pojedynczych saszetek, zawierających odpowiednie tabletki i kapsułki na dany dzień.
 • Swanson Devil's Claw 500mg 100caps
  Swanson
  20,49 zł 12 W magazynie
  Swanson Devil's Claw 500mg 100caps to tradycyjne zioło wspomagające nasze zdrowie, jest używane w Afryce i Europie przez ponad 350 lat jako zioło dla poprawy zdrowia. Swanson Devil's Claw dostarcza 500 mg tego skutecznego zioła w każdej kapsułce.
 • Swanson Full Spectrum Boswelia...
  Swanson
  19,00 zł 26 W magazynie
  Swanson Full Spectrum Boswelia 800mg Double Strenght 60kaps rewelacyjny suplement posiadający w swoim składzie ekstrakt Boswelia Serrata oraz kwas boswoliowy. Wysoka zawartość Boswelia Serrata aż 800mg w jednej wygodnej kapsułce. Boswelia działa rewelacyjnie na stawy oraz prozdrowotnie.
 • NOW FOODS SHARK CARTILAGE 750mg...
  Now Foods
  41,29 zł 1 W magazynie
  NOW FOODS SHARK CARTILAGE 750mg 100 CAPS to suplement diety w kapsułkach zawierający chrząstke rekina, która ma za zadanie chronić oraz wzmocnić nasze stawy. Chrząstka rekina zawiera wysokie ilości chondoityny, glikoaminoglikanów oraz wapnia.
 • Swanson MSM 500mg 250 caps.
  Swanson
  21,50 zł 145 W magazynie
  Swanson MSM 500mg 250 caps. to suplement diety kapsułkach zawierający MSM. MSM jest naturalnym związkiem zawierającym siarkę wytwarzanym w organizmie. MSM ma dobre działanie przeciwzapalne i jest uważany za naturalny środek przeciwbólowy.MSM  wpływa na kondycję włosów, skóry i paznokci.
 • Swanson MSM Powder 454g
  Swanson
  37,80 zł 29 W magazynie
  Swanson MSM Powder 454g to suplement diety w proszku zawierający MSM. MSM jest naturalnym związkiem zawierającym siarkę wytwarzanym w organizmie. MSM ma dobre działanie przeciwzapalne i jest uważany za naturalny środek przeciwbólowy.MSM  wpływa na kondycję włosów, skóry i paznokci.
 • Life Extension Bone Restore with...
  Life Extension
  99,90 zł 2 W magazynie
  Przez całe nasze życie komórki zwane osteoblastami budują macierz kostną i wypełniają ją wapniem. W tym samym czasie, osteoklasty działają w drugą stronę tak samo pracowicie burząc i resorbując kości. Ten precyzyjny balans jest regulowany przez wiele czynników, w tym przez hormony i cytokiny.
 • Lifeplan Joint Action Sport 90...
  Lifeplan
  91,51 zł 1 W magazynie
  Lifeplan Joint Action Sport 90 tablet

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie