Opinie o Nas

Problemy ze stawami to również częsta dolegliwość osób, które nie uprawiają żadnej regularnej i intensywnej aktywności fizycznej. Wszystko zależy od naszego wieku, naszej codziennej diety, trybu naszego życia czy wreszcie od indywidualnych predyspozycji naszego organizmu. Warto mieć świadomość, że ignorowanie problemów ze stawami może prowadzić do naprawdę opłakanych konsekwencji. Dotyczy to zwłaszcza osób aktywnych fizycznie: w takiej sytuacji może się zdarzyć, że nasze stawy w pewnym momencie po prostu odmówią nam posłuszeństwa, co może się skończyć nawet wielomiesięczną przerwą w treningach, a co za tym idzie całkowitym lub niemal całkowitym roztrwonieniem z trudem osiągniętych rezultatów. 

Tak samo, jak w przypadku wszystkich innych rodzajów schorzeń, również w przypadku problemów ze stawami swoją ważność zachowuje reguła pod tytułem "lepiej zapobiegać, niż leczyć". Współcześnie ochrona, regeneracja stawów i profilaktyki stanów przeciążeniowych jest możliwa  przede wszystkim dzięki stosowaniu kilku substancji o sprawdzonej skuteczności. Są to glukozamina, kolagen oraz siarka organiczna. Oprócz tego, można korzystać również z preparatów typu "stack", czyli mieszanek różnych składników działających ochronnie na stawy z dodatkiem różnego rodzaju substancji wspomagających.

W obecnych czasach i dużej aktywności fizycznej suplementy na stawy powinny stać się nieodłącznym elementem każdej osoby uprawiającej sport.

SUPLEMENTY NA STAWY 

Problemy ze stawami to jedna z częstszych dolegliwości, z jaką borykają się osoby uprawiające różne dyscypliny sportowe, w tym również trening kulturystyczny. Bardzo często jesteśmy przekonani, że skoro trenujemy mięśnie, to podczas sesji treningowej tylko i wyłącznie one są poddawane obciążeniom. Niestety, nie jest to prawda. Nawet typowy trening kulturystyczny, polegający na trenowaniu dobrze izolowanych poszczególnych partii mięśniowych wiąże się ze sporymi obciążeniami stawów. Te obciążenia stają się jeszcze o wiele większe, gdy typowe ćwiczenia kulturystyczne urozmaicamy ćwiczeniami z zakresu szeroko rozumianej kalisteniki, czyli treningiem z użyciem własnego ciężaru ciała(trening na drążku, różne odmiany pompek, trening na poręczach, i tak dalej). Podobnie wygląda sytuacja w przypadku treningu sportów walki, w szczególności stylów chwytanych(grapplingu), a więc między innymi BJJ, Judo czy Zapasów. Duże obciążenia stawów i ścięgien to również niestety nieodłączny element towarzyszący takim formom aktywności fizycznej, jak bieganie czy jazda na rowerze. Z pomocą przychodzą nam suplementy na stawy, które zarówno zregenerują, a także zabezpieczą nasze stawy przed urazami. 

TOP 10 "SUPLEMENTY NA STAWY"

Produkty najczesciej wybierane przez naszych klientow.

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie