Opinie o Nas

Najpopularniejsze zioła przeciwbólowe

Od wieków ludzie używają kory wierzby białej, aby złagodzić stany zapalne, będące przyczyną większości bólów. Kora białej wierzby zawiera chemiczną salicynę, która jest podobna do głównego składnika aspiryny.  Początkowo ludzie żuli samą korę, aby złagodzić ból i gorączkę.

W dzisiejszych czasach występuje w postaci płynnego suplementu lub w postaci kapsułek. Możesz użyć kory wierzby, aby złagodzić dyskomfort związany z bólami głowy, bólem krzyża, chorobą zwyrodnieniową stawów (OA) i wieloma innymi schorzeniami.

Innym bardzo dobrym ziołem przeciwbólowym jest Kurkuma. Kurkuma to przyprawa, która nadaje curry jego żółty kolor i niepowtarzalny smak. Zawiera kurkuminę, przeciwutleniacz, który pomaga chronić organizm przed cząsteczkami wolnych rodników, które mogą uszkadzać komórki i tkanki.

Innym bardzo ważnym ziołem przeciwbólowym jest Boswellia – znana także jako „indiańskie kadzidło”, jest dostępna jako suplement diety w kapsułkach. Ma właściwości przeciwzapalne dzięki zawartości kwasów boswelliowych ekstrahowanych z drzew.

Jako ostanie zioło przeciwbólowe możemy wymienić Wilcza kora, to zioło z regionów peruwiańskich, dobrze znane również pod nazwą Koci Pazur lub Vilcacoria. Jest to doskonały środek wykazujący działanie przeciwzapalne i przeciwdrobnoustrojowe. Wilcza Kora lub Koci Pazur stosowana jest do zwalczania stanów zapalnych w obrębie układu stawowego oraz objawów artretyzmu, wpływa ona na zmniejszenie bólu oraz poprawia kondycję układu kostno-stawowego w czasie choroby.

ZIOŁA PRZECIWBÓLOWE 

Jeśli odczuwasz ból zęba, ból pleców lub inny rodzaj bólu, pierwszym impulsem może być sięgnięcie po pigułkę. Wiele osób polega na lekach, ale wiąże się to z ryzykiem działań niepożądanych, interakcji między lekami oraz nawykowego stosowania lub uzależnienia. Z pomocą przychodzą nam zioła przeciwbólowe, które są bezpieczne w stosowaniu i nie powodują skutków ubocznych czy interakcji. Wiele ziół i przypraw może leczyć stany zapalne i różnego rodzaju bóle.

TOP 10 "ZIOŁA PRZECIWBÓLOWE"

Produkty najczesciej wybierane przez naszych klientow.

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie