Opinie o Nas

ZIOŁA NA REFLUKS 

Refluks żołądkowo-przełykowy lub refluks kwasowy jest stanem obejmującym nie tylko sporadyczne zgagi. Osoby z tą chorobą rutynowo doświadczają ruchu kwasu żołądkowego w przełyku. Osoby z tą chorobą cierpią na zapalenie krtani, erozja szkliwa zębów, zmiany w przełyku.

Na rynku suplementów diety istnieją zioła na refluks, które zawierają w składzie ekstrakty ziołowe zmniejszające dolegliwości związane z tą chorobą.

Zioła na refluks to między innymi

Imbir. Korzeń imbiru jest historycznie stosowany w leczeniu nudności. W rzeczywistości cukierki imbirowe i piwo imbirowe są zalecane jako krótkoterminowe środki na poranne mdłości lub nudności związane z ciążą. Historycznie imbir był stosowany w leczeniu innych dolegliwości żołądkowo-jelitowych, w tym zgagi. Uważa się, że ma właściwości przeciwzapalne. Może to zmniejszyć ogólny obrzęk i podrażnienie przełyku.

Następnym bardzo dobrym ziołem na refluks jest Kminek. Kminek skutecznie łagodzi objawy refluksu jakimi są zazwyczaj: zgaga oraz puste odbijanie się. Kminek wspomaga przemianę materii i przyspiesza spalanie tłuszczów.

Pomocna może być również lukrecja – jej ekstrakt działa łagodząco szczególnie w przypadku silnej zgagi lub nadkwasoty.

TOP 10 "ZIOŁA NA REFLUKS"

Produkty najczesciej wybierane przez naszych klientow.

    No products

    To be determined Dostawa
    0,00 zł Razem

    Realizuj zamówienie