Opinie o Nas

Najpopularniejsze zioła na zaparcia:

  1. - Cascara sagrada (rokitnik). Jest to popularny ziołowy środek przeczyszczający, który pochodzi z wyciągu z kory gatunku drzewa rokitnika. Ten ekstrakt działa drażniąco na okrężnicę, aby promować wypróżnienia. Krótkotrwałe stosowanie jest zwykle dobrze tolerowane, ale może powodować ból brzucha lub zaburzenia równowagi elektrolitowej. Długotrwałe stosowanie może powodować uszkodzenie wątroby, od łagodnej do ostrej niewydolności wątroby.
  2. - Kora Wiązu. To zioło ma historię stosowania na zaparcia. Stymuluje nerwy w przewodzie pokarmowym, co prowadzi do wytwarzania śluzu i zapewnia ulgę w zaparciach.
  3. - Błonnik. Błonnik w obecności odpowiedniej ilości wody, zwiększa swoją objętość, a co za tym idzie także objętość stolca. Ponadto pobudza perystaltykę jelit i reguluje cykl wypróżnień.
  4. - Probiotyki. Regulacja składu flory bakteryjnej w jelitach jest bardzo ważna dla zachowania prawidłowej pracy tego odcinka przewodu pokarmowego. Dzięki stosowaniu bakterii probiotycznych ułatwimy wędrówkę pokarmu i mas kałowych oraz wyregulujemy cykl wypróżnień.

ZIOŁA NA ZAPARCIA 

Zaparcia są niewygodne i mogą powodować dyskomfort w życiu. Kiedy czujesz się obciążony i wzdęty, potrzebujesz szybkiej ulgi. Możesz być w stanie użyć naturalnych środków, aby złagodzić zaparcia.

Łatwo jest znaleźć ziołowe środki na zaparcia. W rzeczywistości wiele dostępnych bez recepty środków przeczyszczających zawiera składniki ziołowe. Większość ziół na zaparcia zawiera antrachinony lub substancje działające stymulująco na jelita. Te środki przeczyszczające działają poprzez wciągnięcie płynu do okrężnicy i zwiększenie perystaltyki. Perystaltyka to skurcz jelit, który pomaga przenosić materiał przez okrężnicę do odbytnicy. Dodanie błonnika i płynów jest niezbędne przy zaparciach.

TOP 10 "ZIOŁA NA ZAPARCIA"

Produkty najczesciej wybierane przez naszych klientow.

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie