Opinie o Nas

Nordic Naturals

Nordic Naturals

Historia Nordic Naturals zaczyna się w Norwegii, gdzie dorastał założyciel i dyrektor generalny Nordic Naturals, Joar Opheim. Kiedy Joar przyjechał do Kalifornii, aby ukończyć studia MBA, zauważył, że nigdzie nie można znaleźć czystego, bogatego w omegę oleju z wątroby dorsza, na którym Norwegowie polegają, aby dbać o swoje zdrowie.

Rynek miał do zaoferowania tylko olej rybny o niskim stężeniu i okropnym smaku, ale Joar wiedział, że może coś zmienić. Podczas każdej podróży do domu wypełniał dodatkową walizkę butelkami swojego ulubionego oleju rybnego, aby podzielić się z przyjaciółmi w USA. To głębokie pragnienie podzielenia się mocą czystych, świeżych składników odżywczych omega-3 zainspirowało Joara do założenia Nordic Naturals w 1995 roku. i nieprzerwanie do dnia dzisiejszego napędza firmę.

Z wczesnych doświadczeń Joara z niespełniającym standardów amerykańskiego oleju rybnego i jego przekonania, że ​​można osiągnąć lepsze zdrowie, narodziła się filozofia naszej firmy.

"Zrób wszystko, aby oferować wysokiej jakości składniki odżywcze, które przyniosą korzyści zdrowotne jak największej liczbie osób."

Firma Nordic Naturals postanowiła opracować proces produkcyjny, który byłby korzystny dla tego etosu, począwszy od świeżych, czystych produktów z oleju rybnego o wysokiej zawartości omega-3. Produkty te zaczęły zmieniać sposób postrzegania oleju rybnego przez Amerykanów i ostatecznie przyniosły szerokie korzyści z kwasów omega-3 szerszej publiczności, w tym dzieciom, seniorom, sportowcom, a nawet zwierzętom na całym świecie.

Nordic Naturals do chwili obecnej wyznacza najwyższe standardy Omegi-3 na całym globie.

TOP 10 "Nordic Naturals"

Produkty najczesciej wybierane przez naszych klientow.

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie