Opinie o Nas

Targroch: oferta


W przeciągu 25 lat obecności na rynku firma Targroch, specjalizująca się początkowo w imporcie wysokiej jakości orzechów i bakalii, zdołała znacząco rozwinąć swoją ofertę. Dzięki temu, obecnie Targroch cieszy się opinią jednego z najlepszych producentów oraz dostawców zdrowej żywności mając na koncie ponad 300 tysięcy zrealizowanych zamówień.


Oprócz wspominanych orzechów i bakalii, w ofercie firmy klienci znajdą także między innymi:  1. Zimnotłoczone oleje

  2. Owoce suszone

  3. Kasze i ryże

  4. Nasiona roślin strączkowych

  5. Pasty orzechowe Targroch

  6. Przyprawy

  7. Soki owocowe oraz warzywne


W odróżnieniu od wielu innych dostawców suplementów diety oraz zdrowej żywności, firma oferuje swoim klientom możliwość zakupu produktów zarówno w opakowaniach zbiorczych, jak i konfekcjonowanych. Dzięki temu oferta Targroch jest w równej mierze adresowana zarówno dla firm, jak i dla indywidualnych klientów zainteresowanych najwyższej jakości zdrową żywnością


Firma nieustannie się rozwija, unowocześniając posiadany przez siebie park technologiczny oraz wciąż wprowadzając do swojej oferty kolejne produkty.


Zdrowa żywność od Targroch


Zdrowa żywność stanowiła od początku bazowy element oferty Targroch. Podobnie jest również obecnie, pomimo że klienci firmy mają do dyspozycji również produkty z wielu innych kategorii. Targroch jest renomowanym importerem zdrowej żywności o kulturze działanie wykształconej w przeciągu wielu lat obecności na rynku. Firma sprowadza wyłącznie żywność i produkty najwyższej jakości oraz pochodzące ze sprawdzonych źródeł. 


Co również ważne, producent i importer Targroch nie ingeruje w skład sprowadzanych produktów, na przykład poprzez dodawanie do żywności wzmacniaczy smaku czy konserwantów. Produkty dostępne w ofercie Targroch są całkowicie organiczne, dzięki czemu zachowują pełnię naturalnych właściwości odżywczych. 


Targroch działa według nowoczesnych standardów, dzięki czemu wszystkie produkty Targroch spełniają najwyższe normy jakości. Firma stosuje między innymi nowoczesny system magazynowania FIFO oraz standardy  GMP, GHP, HACCP wg Codex Alimentarius. Dzięki temu, klienci mają gwarancję, że zamawiane produkty były odpowiednio traktowane na każdym etapie: od magazynowania aż po sposób realizacji zamówień wysyłkowych.


Suplementy diety od Targroch


Oferta firmy to jednak nie tylko jakościowa zdrowa żywność, ale także organiczne suplementy diety Targroch. W ofercie firmy klienci znajdą między innymi naturalny błonnik, guaranę w proszku, MSM, mielony ostropest czy sproszkowany korzeń macy. Wszystkie suplementy diety Targroch to gwarancja bezpieczeństwa oraz najwyższych norm jakości.


Soki owocowe i warzywne Targroch


Ważny i niezwykle ciekawy element oferty Targroch stanowią także soki. Firma ma w swojej ofercie między innymi soki z aronii,aloesu, pokrzywy, pigwowca czy malin. Soki Targroch są wytwarzane metodą tłoczenia na zimno, co pozwala zachować owocom wszystkie naturalne właściwości odżywcze. Soki zawierają jedynie naturalnie występujące cukry i nie są wzbogacane żadnymi sztucznymi dodatkami. Ponadto, większość soków jest pozyskiwana z całych owoców, a nie z uprzednio przygotowanej "papki", dzięki czemu soki owocowe Targroch charakteryzują się niepowtarzalnymi walorami smakowymi, w niczym nie odbiegając od soków przyrządzanych w domu ze świeżo zebranych w ogrodzie w owoców.

Targroch

Targroch

Firma Targroch to renomowany producent oraz importer zdrowej żywności i suplementów diety. Firma jest obecna na polskim rynku już od 25 lat. Z początku oferta firmy opierała się przede wszystkim na imporcie orzechów oraz bakalii; obecnie oferta Targroch zawiera ponad 200 produktów w tym między innymi soki, zdrowe słodziki, herbaty czy ekologiczne suplementy diety.

TOP 10 "Targroch"

Produkty najczesciej wybierane przez naszych klientow.

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie