Opinie o Nas

ZIOŁA NA PROSTATĘ 

Przerost gruczołu krokowego to problem najczęściej występujący u starszych mężczyzn. Na szczęście na rynku występuje kilka ziół na prostatę, które pomogą Ci zwalczyć uciążliwe skutki przerostu gruczołu krokowego. Jeden z nich to:

Saw Palmetto (Palma Sabałowa) to ziołowy lek, który pochodzi z palmy sabałowej. Od stuleci jest stosowany w medycynie alternatywnej w celu łagodzenia objawów moczowych, w tym spowodowanych powiększeniem prostaty.

Pokrzywa - wyciąg z korzenia pokrzywy wpływa oczyszczająco na układ moczowo-płciowy, zawiera bardzo dużo mikroelementów niezbędnych dla zdrowia i dzięki swoim właściwościom wpływa pozytywnie na prostatę.

Pestki Dyni - to bardzo cenny składnik męskiej diety. Zwierają w sobie dużo cynku i bardzo wartościowe białko oraz aminokwasy. Posiadają również duż ilości magnezu  a ich olej zawiera duże ilości cennych, nienasyconych kwasów tłuszczowych oraz steroli roślinnych. Pestki dyni zmniesjzają dolegliwości ze strony przerostu prostaty.

Przerost gruczołu krokowego nie należy pod żadnym względem bagatelizować. Dlatego już dziś możesz sięgnąć po zioła na prostatę, które na pewno pomogą Ci zmniejszyć skutki tej choroby.

TOP 10 "ZIOŁA NA PROSTATĘ"

Produkty najczesciej wybierane przez naszych klientow.

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie