Opinie o Nas

Oto kilka ziół na cukrzycę, które mogą pomóc obniżyć poziom cukru we krwi:

  1. - Cynamon. Zioła na bazie cynamonu są albo wytwarzane z pełnego proszku cynamonowego, albo z ekstraktu. Wiele badań sugeruje, że pomaga obniżyć poziom cukru we krwi i poprawia kontrolę cukrzycy. Cynamon może pomóc komórkom twojego organizmu lepiej reagować na insulinę. To z kolei na obniżenie poziom cukru we krwi.
  2. - Żeń-szeń amerykański. – American Ginseng (Żeń-szeń amerykański), odmiana uprawiana głównie w Ameryce Północnej, obniża poziom cukru we krwi po posiłku o około 20% u zdrowych osób i osób z cukrzycą typu 2. Amerykański żeń-szeń może poprawić reakcję komórek i zwiększyć wydzielanie insuliny przez organizm.
  3. - Aloes. Aloes może również pomóc osobom próbującym obniżyć poziom cukru we krwi. Suplementy lub sok z liści tej kaktusowatej rośliny mogą pomóc obniżyć poziom cukru we krwi na czczo i stężenie HbA1c u osób ze stanem przed cukrzycowym lub cukrzycą typu 2.
  4. - Berberyna. Berberyna nie jest specyficznym ziołem, ale raczej gorzkim związkiem pochodzącym z korzeni i łodyg niektórych roślin. Berberyna może poprawić wrażliwość na insulinę i zwiększyć wychwyt cukru z krwi do mięśni, co pomaga obniżyć poziom cukru we krwi.
  5. - Gymnema. Gymnema sylvestre to zioło stosowane w leczeniu cukrzycy w ajurwedyjskiej tradycji Indii. Hinduska nazwa rośliny - gurmar - oznacza „niszczyciel cukru”. Gymnema sylvestre może zmniejszać wchłanianie cukru w ​​jelitach i promować pobieranie cukru z krwi przez komórki. Ze względu na wpływ na cukrzycę typu 1 podejrzewa się, że Gymnema sylvestre może w jakiś sposób wspomóc komórki wytwarzające insulinę w trzustce .
  6. - Kwas alfa-liponowy. Kwas alfa-liponowy lub ALA jest związkiem podobnym do witaminy i silnym przeciwutleniaczem wytwarzanym w wątrobie i występującym w niektórych produktach spożywczych, takich jak szpinak, brokuły i czerwone mięso. ALA może poprawić wrażliwość na insulinę i wchłanianie cukru z krwi przez twoje komórki, chociaż może minąć kilka miesięcy, zanim wystąpią te efekty. Może także chronić przed uszkodzeniami oksydacyjnymi spowodowanymi wysokim poziomem cukru we krwi.

Oczywiście w naszej ofercie znajdziesz również inne zioła na cukrzycę. Jednak te wymienione powyżej są najbardziej popularne.

ZIOŁA NA CUKRZYCĘ 

Od wielu lat naukowcy testują i badają wiele różnych ziół, aby ustalić, czy pomagają one obniżyć poziom cukru we krwi. Dowiedziono, że zioła na cukrzyce mogą być korzystne dla osób z cukrzycą lub cukrzycą - szczególnie typu 2. Z biegiem czasu przyjmowanie ziół wraz z lekami przeciwcukrzycowymi może pozwolić lekarzowi na zmniejszenie dawki leku, chociaż zioła na cukrzyce prawdopodobnie nie mogą całkowicie zastąpić leku.

TOP 10 "ZIOŁA NA CUKRZYCĘ"

Produkty najczesciej wybierane przez naszych klientow.

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie