Opinie o Nas

FA Creatine HCL 300g

  NAJLEPSZA CENA I OPINIE FA Creatine HCL 300g ZAWSZE W SKLEPIE MUSCLEPUMP.PL

Nowy produkt
Forma: Proszek

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 57 punktów lojalnościowych.


57,00 zł

57,00 zł za szt.
Produkt chwilowo niedostepny

Chcesz otrzymać paczkę jutro?
Jeśli złożysz zamówienie teraz, paczka jutro będzie u Ciebie!
 
Więcej informacji

PRZYCZYNIA SIĘ DO UTRZYMANIA PRAWIDŁOWEGO METABOLIZMU ENERGETYCZNEGO
POMAGA W PRAWIDŁOWYM FUNKCJONOWANIU UKŁADU NERWOWEGO
PRZYCZYNIA SIĘ DO UTRZYMANIA PRAWIDŁOWEGO METABOLIZMU BIAŁKA I GLIKOGENU
POMAGA W PRAWIDŁOWEJ PRODUKCJI CZERWONYCH KRWINEK
PRZYCZYNIA SIĘ DO ZMNIEJSZENIA UCZUCIA ZMĘCZENIA I ZNUŻENIA

FA Creatine HCL

Preparat zawierający krystalicznie czysty chlorowodorek kreatyny w zwiększonej dawce wzbogacony w taurynę i witaminę B6. Produkt polecany jest jako środek wspomagający uzyskanie szczytowej formy szczególnie w dyscyplinach siłowych i szybkościowo-siłowych.

Kreatyna HCl to wyjątkowo stabilna, odporna na kwaśne środowisko przewodu pokarmowego i bardzo dobrze rozpuszczalna forma kreatyny. Dzięki tym właściwościom w normalnych warunkach w organizmie jest lepiej przyswajalna w porównaniu do monohydratu kreatyny1, w związku z czym większa jej ilość jest magazynowana w mięśniach.

Kreatyna zwiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych, a korzystny efekt takiej suplementacji jest obserwowany przy spożyciu 3 g kreatyny dziennie.

Tauryna to niebiałkowy aminokwas siarkowy, powstający z metioniny i cysteiny. Powszechnie występuje w organizmie, w szczególności w mięśniach szkieletowych, sercu, mózgu oraz siatkówce. Tauryna uczestniczy w wielu procesach w organizmie, min. ma działanie antyoksydacyjne, reguluje stężenie wapnia w komórkach, jest neuroprzekaźnikiem i neuromodulatorem. Endogenne wytwarzanie tego aminokwasu nie zaspakaja w pełni potrzeb organizmu człowieka i jego ilość musi być dostarczana z zewnątrz.2

Witamina B6 to witamina z grupy B, rozpuszcza się w wodzie i jest zaangażowana w wiele kluczowych procesów, szczególnie istotnych dla osób aktywnych fizycznie.

Suplement diety / Środek spożywczy

Uwagi: Nie przekraczaj zalecanej dziennej porcji w ciągu dnia. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Preparat nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży i matek karmiących.

Przechowywanie: Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C. Chronić przed światłem. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania.

UWAGA OPIS AUTORSKI MUSCLEPUMP - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie MUSCLEPUMP.PL jest zabronione!

Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Cena za jeden opis naszego autorstwa wynosi 8 000 zł netto.

 
Opis
Forma:Proszek

Napisz opinię

FA Creatine HCL 300g

FA Creatine HCL 300g- preparat zawierający krystalicznie czysty chlorowodorek kreatyny w zwiększonej dawce wzbogacony w taurynę i witaminę B6. Produkt polecany jest jako środek wspomagający uzyskanie szczytowej formy szczególnie w dyscyplinach siłowych i szybkościowo-siłowych.

Napisz opinię

 
skład
Produkt:FA Performance Creatine HCL
Porcja:5g
Ilość porcji w opakowaniu:60
Opakowanie:300g
Zawartość:w porcji:zaw:RWS%
Chlorowodorek kreatyny4500mg
Tauryna500mg
Witamina B61mg71%
Składniki: Chlorowodorek kreatyny, tauryna, witamina B6 (chlorowodorek pirydoksyny).

4 innych produktów w tej samej kategorii:

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie