Opinie o Nas

YANGO Enzymy Trawienne 60 kapsułek

  NAJLEPSZA CENA I OPINIE YANGO Enzymy Trawienne 60 kapsułek ZAWSZE W SKLEPIE MUSCLEPUMP.PL

0000010029
Nowy produkt
Producent:
Forma: Kapsułki
Juz 75 Klientow Musclepump stosuje ten produkt.

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 26 punktów lojalnościowych.


26,60 zł

- +

26,60 zł za szt.

Chcesz otrzymać paczkę jutro?
Jeśli złożysz zamówienie teraz, paczka jutro będzie u Ciebie!
 
Więcej informacji

 KOMPLEKS MULTIENZYMATYCZNY ZAWIERAJĄCY 5 ENZYMÓW TRAWIENNYCH Z DODATKIEM INULINY, KTÓRA JEST NATURALNYM PREBIOTYKIEM
 DODATEK INULINY, KTÓRA JEST NATURALNYM PREBIOTYKIEM
 DIGEZYME® JEST KOMPLEKSOWYM PREPARATEM PRODUKOWANYM PRZEZ FIRMĘ SABINSA®
 ODPOWIEDNI DLA WEGETARIAN I WEGAN

Yango Enzymy Trawienne 

Enzymy są biokatalizatorami, czyli związkami przyspieszającymi zachodzenie wielu reakcji chemicznych. Pełnią one wiele funkcji, a w przewodzie pokarmowym odpowiadają za prawidłowe trawienie cukrów, białek i tłuszczy i za rozkładanie ich do mniej złożonych postaci, przyswajalnych przez organizm. Enzymy trawienne u człowieka są wytwarzane głównie w trzustce i jelicie cienkim. Człowiek nie wytwarza wszystkich enzymów, dlatego nie może trawić niektórych związków.

Amylaza jest produkowana przez trzustkę jako składnik soku trzustkowego oraz przez ślinianki – jest składnikiem śliny. Rozkłada ona skrobię oraz inne cukry złożone. W diagnostyce jest używana jako enzym wskaźnikowy, kiedy jej poziom jest znacznie podwyższony.

Lipaza trzustkowa należy do grupy enzymów uczestniczących w rozkładaniu tłuszczów produkowanych przez układ pokarmowy. W tej grupie jest to najważniejszy enzym. Tak jak amylaza, jest enzymem wskaźnikowym.

Celulaza to enzym rozkładający wiązania w celulozie, czyli wielocukrze roślinnym. Celuloza nie jest trawiona przez ludzki przewód pokarmowy, ponieważ te enzymy trawienne nie potrafią rozkładać wiązań występujących pomiędzy cząsteczkami budującymi celulozę. Enzym ten produkują grzyby, bakterie oraz niektóre rośliny pasożytnicze. Obecnie wykorzystywany jest przez człowieka w przetwórstwie między innymi jako składnik pasz, używany jest też do fermentacji i filtracji piwa.

Laktaza jest enzymem rozkładającym laktozę – dwucukier wchodzący w skład mleka. Po okresie karmienia mlekiem matki organizmy ludzkie naturalnie zaprzestają produkcji laktazy. Dopiero udomowienie bydła i korzystanie z jego mleka spowodowało utrzymywanie wydzielania enzymu, dzięki czemu większość dorosłych jest w stanie pić mleko i jeść produkty mleczne. Objawami niedoboru enzymu są bóle brzucha i wzdęcia spowodowane trawieniem nadmiaru nierozłożonej laktozy w przewodzie pokarmowym.

Proteazy to duża grupa enzymów o szerokim zastosowaniu nie tylko trawiennym – odpowiadają za rozkładanie wiązań peptydowych, czyli tych występujących w białkach. Regulują wiele procesów fizjologicznych poprzez aktywację, syntezę lub trawienie białek zawartych w pokarmie.

Suplement diety / Środek spożywczy

Uwagi: Nie przekraczaj zalecanej dziennej porcji w ciągu dnia. Nie spożywać w przypadku uczulenia na którykolwiek ze składników produktu. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Preparat nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży i matek karmiących.

Przechowywanie: Przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej do 25°C. Chronić przed światłem. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci.

Najlepiej spożyć przed końcem: data na spodzie lub boku opakowania.

UWAGA OPIS AUTORSKI MUSCLEPUMP - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie MUSCLEPUMP.PL jest zabronione!

Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.)

Cena za jeden opis naszego autorstwa wynosi 8 000 zł netto.

 
Opis
Forma:Kapsułki

Napisz opinię

YANGO Enzymy Trawienne 60 kapsułek

YANGO Enzymy Trawienne 60 kapsułek

Napisz opinię

 
skład
Produkt:Yango Enzymy Trawienne
Wielkość opakowania:60 kapsułek
Porcja jednorazowa:1 kapsułka
Ilość porcji w opakowaniu:60
Wartość odżywcza:w porcji:1 kaps.RWS%*
A-amylaza (pochodzenie: Aspergillus oryzae)3600U*---
Proteaza (pochodzenie: Bacillus subtilis)900U*---
Celulaza (pochodzenie: Trichoderma longibrachiatum)165U*---
Laktaza (pochodzenie: Aspergillus oryzae)600U*---
Lipaza (pochodzenie: Rhizopus oryzae)30U*---

Składniki: Enzymy trawienne (DigeZyme®), inulina, substancja pomocnicza: celuloza mikrokrystaliczna. Skład kapsułki: celuloza roślinna (wegeteriańskie). 

*U - jednostka aktywności enzymów

Sposób użycia: Kapsułkę połknąć i popić dużą ilością wody rano, w trakcie posiłku. 

30 innych produktów w tej samej kategorii:

No products

To be determined Dostawa
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie